İstek oyun

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
    Konu Sahibi
İstek oyun
The Adventures of Tintin in Symbian 3 için olanını heryerde aradım ama bulamadım. Elinde olan varsa paylaşabilirse çok mutlu olurum. Data dosyaları ile birlikte olması lazım. İnternetteki tüm linkler ölü maalesef. Bi de let s golf oyunu var ancak o N8 de hata verip kapanıyor. N8 fanclub sitesinde fixlenmis dosya var ama onun da linkleri ölü. Bu oyunun da N8 de çalışan versiyonunu paylaşabilecek olursa çok mutlu olurum. İyi günler.

Yunusnnzjjsj

Yunusnnzjjsj

Üye
Bu linkden iniyomu bakarmısın.
Mesaj birleştirildi:

The Adventures of Tintin in Symbian 3 için olanını heryerde aradım ama bulamadım. Elinde olan varsa paylaşabilirse çok mutlu olurum. Data dosyaları ile birlikte olması lazım. İnternetteki tüm linkler ölü maalesef. Bi de let s golf oyunu var ancak o N8 de hata verip kapanıyor. N8 fanclub sitesinde fixlenmis dosya var ama onun da linkleri ölü. Bu oyunun da N8 de çalışan versiyonunu paylaşabilecek olursa çok mutlu olurum. İyi günler.
Üsteki linkden indir

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
    Konu Sahibi
Bu linkden iniyomu bakarmısın.
Mesaj birleştirildi:

Üsteki linkden indir
Kardeşim ben oyunun normal versiyonunu değil, HD versiyonunu arıyorum. Neyse gerek kalmadı zaten öbür telime yükledim bitirdim.

Buğra

Buğra

Admin
@KomiserMemoli_12 siz konuda HD istediğinize dair herhangi bir açıklama yapmadığınızdan dolayı diğer arkadaş normal sürüm atmış olabilir. Forumda çok sayıda kişi ile üslup ile ilgili sorun yaşadığınızı görüyorum. Lütfen dikkat edelim. Konu dağılmaması için aradaki mesajları kaldırdım konuyu kilitliyorum keyifli forumlar.

• Beğen
Tepkiler: Yunusnnzjjsj
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt