Istediginizi Sorun Beyleeer

Sponsorlu Bağlantılar

b.a10

b.a10

Üye
    Konu Sahibi
Istediginizi Sorun Beyleeer
oncelikle selamun aleykum beyler. biliyoruz ki 5800 bizde bi hastalik telefonumuzu cok seviyoruz ve yillar gecse de bu telefonu ayakta tutmaya calisiyoruz bu konuda da en buyuk destekcimiz maxicepe tesekkur ederim. telefonunuzla ilgili bi sorun ya da sikinti varsa sorabilir ve size tavsiye ettigim uygulamalarla telefonunuzu harika bi sekilde kullanabilirsiniz :)))

ahuramazdatr

ahuramazdatr

Üye
5800'in cenazesini çoktan kıldık :sukur:

b.a10

b.a10

Üye
    Konu Sahibi
biz vazgecemiyoruz birader :)

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
önce 5800 S60v3 değil, bunu bir kararlaştıralım..

b.a10

b.a10

Üye
    Konu Sahibi
cfw li 5800 in yazilim surumu s60.0.003 tur kardes

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
o yazılım sürümünün başında "s" harfi yok ve "S60" ın açılımı "Series 60" dır, telefonun işletim sistemi S60v5, yazılım sürümünde isterse Anna-Belle yazsın bu S60v5 olduğu gerçeğini değiştiremez :oke:

b.a10

b.a10

Üye
    Konu Sahibi
benimde bilmedigim seyler varmis demek ki sagolasin abi :)

omer.talha

omer.talha

Üye
izinlerin hepsini kabul ettren uygulama varmı şimdiden tesekkürler

b.a10

b.a10

Üye
    Konu Sahibi
ne izini kardesim anlamadim

omer.talha

omer.talha

Üye
hani kullanıcı verilerini oku falan

melihcan55

melihcan55

Üye
s.a arkadaşlar benim sorum şu; s60v3 telefonum var uygulamalarının açık ve çalışmakta olduğunu gösteren simge var yuvarlak uygulama simgesinin sağ üst kısmında yuvarlak şekil onu silmek veya yok etmenin bir yolu var mı veya bunu mümkün hale getirecek bir program var mı? bilgisi olan arkadaş varsayardımcı olursa sevinirim şimdiden teşekkür ederim .

yasin213

yasin213

Üye
hani kullanıcı verilerini oku falan
ThinkChange AutoInstaller Unsigned Türkçe - MaxiPDA - MaxiCep
Buyur kardeşim :) Uygulamayı kurduktan sonra hafıza kartına ThinkChange adında bir klasör oluştur. Daha sonra oluşturduğumuz ThinkChange klasörünü aç. İçine E adında yeni bir klasör oluştur. Ve yüklemek istediğin uygulamayı bu E klasörüne at ( Dikkat et. Dosya yolu E:ThinkChange/E/ olmalı.) Ve uygulamamızı çalıştır. Options kısmından Yüklemeye Başla'ya tıkla. Umarım yardımcı olabilmişimdir :)

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
yükleme ile alakalı olduğunu sanmıyorum, exe/dll izinleri diyor sanırım

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
açıkca yazsaydı :) anlatırdım

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
Jaf programı arıyorum kulandığın çalışan program varmı