işte wv caddy

Sponsorlu Bağlantılar

sebofb090

sebofb090

Üye
    Konu Sahibi
merak etmeyin 18 gelince ondan sonra yıllar cabul geçio gene keşke 18 olsaydım denio bırakın şu 18 muhabbetini gelir elbet

sebofb090

sebofb090

Üye
    Konu Sahibi
ole ama 18 gelince cabuk gidio bi bakmışın 20 25 gidio bence hiç acele itmeyin gelir zamanı gelince

a21a

a21a

Emekli Yönetici
şu an 2004 fiat albea kullanıyorum.. taksitleri bitince satıp caddy almayı düşünüyorum..

sebofb090

sebofb090

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(a21a &#064; Nov 25 2005, 11&#58;01 PM) [post=214908]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
şu an 2004 fiat albea kullanıyorum.. taksitleri bitince satıp caddy almayı düşünüyorum..
[/b][/quote]

en iyisi be kardeş çok rahat araba bu caddy

goldcrusher

goldcrusher

Üye
wallahi yaw bu caddylar cok guzel geniş ferah insan arabdan buna gecince cok rahatlıyo wallahi

RockFord Fosgate

Üye
ben sevmıyorum ya&#33;&#33;&#33;

darkred

darkred

Üye
walla arbayı gördüm gibi gelio eskişehire gelinizmi bu arbayla.gelmediyseniz bile ben bu arabayı bir yerde mutlaka gördüm ama çıkartamıorum şimdi

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
Araba güzel olmuş ama daha neler yapılıyoooo

snrers

Üye
transporter a da yakısıyo modifiye

sebofb090

sebofb090

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(evreNian &#064; Nov 27 2005, 06&#58;45 PM) [post=215951]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
walla arbayı gördüm gibi gelio eskişehire gelinizmi bu arbayla.gelmediyseniz bile ben bu arabayı bir yerde mutlaka gördüm ama çıkartamıorum şimdi
[/b][/quote]

eskişehirden başka nerelere gittin arkadaşım belki şehir dışında bir yerlerde görmüşsündür

Caine

Caine

Üye
güzel yapmışsında ama ben nedense bu caddyleri sevemedim gitti
onun yerine transporter tdi daha iyi değil mi? ona bi aksesuar ekleyip şekil verdirirsen acayip güzel olur şahsen bu türde büyük bir taşıt alırsam transporden şaşmam zevk meselesi sonuçta...

darkred

darkred

Üye
<div class='quotetop'>(sebofb090 &#064; Dec 2 2005, 05&#58;43 PM) [post=219948]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
<div class='quotetop'>(evreNian &#064; Nov 27 2005, 06&#58;45 PM) [post=215951]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]

eskişehirden başka nerelere gittin arkadaşım belki şehir dışında bir yerlerde görmüşsündür
[/b][/quote]
walla manisaya gelmiştim orada görmüş olabilirim ama kesin gördüm plakayıda çook iyi hatırlıyorum ama nerede gördüğümü hatırlayamadım tuhh

sebofb090

sebofb090

Üye
    Konu Sahibi
masida görmüş olabilirsin ama daha çok yazlık yerde bulundunmu hiç