işte skor 5-1

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Caine

Caine

Üye
ah arkadaşlar ahhh. kral hakan ve ben dun akşam mahvolduk ya. dahada atacakdık ama tarihde abilerimizin attığı guzel goller ve skorlar var onlara ayıp olmasın diye atmadık. hepsini rahmetle aniyorum. allah topraklarını bol eylesin. merak edenler bu tarihi farkları okusun...

Galatasaray'ın, Fenerbahçe karşısında 96 yıllık rekabette aldığı en farklı skorlu galibiyetlerin tablosu şöyle:

Tarih Stat Organizasyon Sonuç (GS-FB)
--------- ---------- ------------- ------------
12.02.1911 Union Club İstanbul Ligi 7 - 0
04.05.1913 Union Club Özel 6 - 0
01.10.1914 İttihat Spor Özel 6 - 1
15.03.1942 Şeref İstanbul Kupası 5 - 0
18.12.1960 İnönü Birinci Lig 5 - 0
04.11.1921 İttihatspor İstanbul Ligi 5 - 1
01.04.1927 Taksim İstanbul Ligi 5 - 1
11.05.2005 A. Olimpiyat Türkiye Kupası 5 - 1

DefectoR

Originally posted by ilker@May 11 2005, 11:58 PM
GALATASARAY gene centilmence davranıp fazla atmaya çaba göstermemiştir yoksa emin ol 4 ten sonra bu maçın sonucu uçuk olurdu bunun sende farkındasındır umarım
[post=52801]Quoted post[/post]​
bizim de size 6,0 dan sonra 10 gole çıkarmadığmız gibi dimi :DD

hatırlarsan o maçtan sonra Serhat bir kaç dakika daha olsaydı ve biraz daha bastırsaydık 10 olur du demişti.
ama işte centilmenlik gerektiren olaylar bunlar, 2002 de fb dün de gs :DD

DefectoR

tamam ribery uzatmaya gerek yok,
saygı çerçevesi içerisinde gidersek sevinirim.

Teşekkürler

Caine

Caine

Üye
defector kardeşim eminimki siz 10 yapmak istesenizde yapamazdınız ama bişz dun isteseydik 10 yapardık siz hagiye dua edin,zaten az once yazıgımda tarihi skorlar yazıyor 7 -0 yeter heralde... :)

massut

massut

Üye
arkadaşlar biz burda güzel atışmalar içerisindeyiz.Ama sonuçta hepimiz kardeşiz.Şu olayada açıklama getirmek istiyorum spor tarihine girmiş olan her spor olayı gerçektir.Düşünsenize 2150 yılında o zamanın teknolojisi ne olacak artık Allah bilir.Fenerli arkadaşlarımız 2000 yılında alınan bi kupayı uefa kupasını yok mu sayacaklar.emeğe saygı duyalım. SAYGILARIMLA :victory: :victory: :victory:

hecebay

Üye
Originally posted by massut@May 12 2005, 01:45 PM
arkadaşlar biz burda güzel atışmalar içerisindeyiz.Ama sonuçta hepimiz kardeşiz.Şu olayada açıklama getirmek istiyorum spor tarihine girmiş olan her spor olayı gerçektir.Düşünsenize 2150 yılında o zamanın teknolojisi ne olacak artık Allah bilir.Fenerli arkadaşlarımız 2000 yılında alınan bi kupayı uefa kupasını yok mu sayacaklar.emeğe saygı duyalım. SAYGILARIMLA :victory: :victory: :victory:
[post=53008]Quoted post[/post]​

kesinlikle katılıyorum

kikoalp

Üye
tamam yendik ama önemli olan kadıköyde feneri yenmek bence

mucab77

mucab77

Üye
Originally posted by yuubi@May 12 2005, 02:17 AM
arkadaşlar hagi bence en iyi olan şeyi yaptı akıllı davrandı bence. çünkü eğer o futbolcuları dışarı almasaydı fener defansını açamazdı farkındaysanız fener defansını o futbolcular çıktıktan sonra tamamen açtı buda GALATASARAY'ın işine yaradı ani ataklarla skoru bulduk bütün Fenerbahçe'lilere geçmiş olsun. GALATASARAY'lılar olarak çok üzgünüz... :hoho:
[post=52844]Quoted post[/post]​

haklısın walla bencede hagi en iyisini yaptı eee allah korusun gs nın 3-0 dan 3-4 lük bir kötü anısı vardı o canlandı gözlerinde

Rich_Toff

Üye
beyler daha bunu kadikoyü var

aslanmaske

Üye
allah bu günleri de gösterdi ya çok şükür 8)

hidayet

hidayet

Üye
Fenerli arkadaşlar baya mesaj yazmışlar. :haha: 5 tane attık artık daha neyin yorumunu yapıyorsunuzki... :haha:

aslanmaske

Üye
Originally posted by hidayet@May 12 2005, 04:57 PM
Fenerli arkadaşlar baya mesaj yazmışlar. :haha: 5 tane attık artık daha neyin yorumunu yapıyorsunuzki... :haha:
[post=53213]Quoted post[/post]​
çok doğru katılıyorum 8) bu arada skoru hatırlatalım 5-1

hidayet

hidayet

Üye
Originally posted by aslanmaske+May 12 2005, 04:58 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(aslanmaske &#064; May 12 2005, 04:58 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-hidayet@May 12 2005, 04:57 PM
[post=53213]Quoted post[/post]​
çok doğru katılıyorum 8) bu arada skoru hatırlatalım 5-1
[post=53215]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]
:P :P :D :P :P

seriFBurak

seriFBurak

Üye
Originally posted by massut+May 12 2005, 09:29 AM--><div class='quotetop'>QUOTE(massut &#064; May 12 2005, 09:29 AM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-van_hoijdonk@May 11 2005, 11:56 PM
6 tane herkes atamaz... Bunu böyle bil ilker....
[post=52798]Quoted post[/post]​
Zamanında 7 tanede atmıştık. :hoho:
[post=52876]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]
arkadaslar 7 dalgasını sayanlarn fener in o dewrdeki 12 sampionlukunuda saysın cunku ligler 1959 den sonra teyit edilmiştr&#33;bjk liler onu 57 yapmıstr ama&#33;sonuc olarak o skoru inanlar fenernde 25. kez sampiyon oldugunada inanır&#33;

seriFBurak

seriFBurak

Üye
nedir bu hagi korkmasaydı ribery ckarmasaydı 6 yı gecerdk flan &#33;olmus artk&#33;o zaman kalede de mondrag6 olmasaydı fener rahat 7 atardı&#33;

hidayet

hidayet

Üye
Arkadaşlar cimbomu kutlamalısınız bence ;) Eğer sizde bizi kadıköyde yenerseniz bizde sizi kutlarız ;) Fazla söze gerek yok... 8)

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Neden konuşmayacakmışız&#33;&#33;&#33; Siz 6 yemenize rağmen hala burada konuşuyorsanız sanırım 6>5 olduğuna göre utanılacak bişey yok...

Ayrıca Kadıköyde yerimi alacam... Artık yetti hepiniz beni görürsünüz tvde... Çünkü büyük bi sürprizim var Hagiye... :)

curunan

curunan

Üye
Galatasaray&#39;ı tebrik ederim ve her takımın da ligde veya herhangi bir maçda böyle bol gollerle süslemesini dilerim...

Tahrik unsuru içeren cümleler ve kelimeler kullanmayınız :nono:

DefectoR

Arkadaşlar, Galatasaraylı arkadaşlar, Fenerbahçe size öyle bir kuyruk acısı yaşatmış ki, Allah bu günleri gösterdi die mesajlarınızı görüyorum.

Kuyruk acısı bu olsa gerek.
Kedinin kuyruğuna basma misali :DD

Gokhan43

Gokhan43

Üye
6>5....

0<1....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt