İşte Nokia Farkı Bu Olsa Gerek ...

• 22 Eylül 2012
  • 1522 Okunma
  • 30 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Babanın bir telefonu vardı, Nokia 3310 ... Halen kullanıyordu, taa ki tuvalete düşene kadar. Haliylen tel çalışmadı, hakkın rahmetine kavuştuğunu düşünüp babaya yeni bir tel aldık. Yaşlılık işte alışamadı bir türlü yeni tele. Saklamış eski telefonunu. Bugün bir mucizeye şahit olduk, yok böyle bir şey. Teli kurcalayıp hiç ihtimal vermezken birden şarj olmaya başladı, yok dedim rüya olmalı, ama halen çalışıyor. İŞTE nokia farkı, tam 6 ay sonra tel çalışmaya başladı ... Yorum sizlerin ?

Yazan: serinaga
  2. yani ? :ehe

bazen elektronik aletlerde öyle şeyler olabiliyor ufakken aynı durum benim playstation'umda da olmuştu 1 ay kullanmamıştım çalışmıştı ama 1 haftaya kalmadan tekrardan bozulmuştu :(

3. bataryayı falan çıkarkıysanız iyice kuruladıysanız öyle olabilir ama ben havuza düşürmüştüm yıllar önce ozamanlar bilmediğimden de,güneşte kurttum sonrada mağlum zaten 2-3 dakika açıldı sonra tamamen gitti.

4. Ama 3310 Bu Arkadaslarr .. :) Helal Olsun Nokia .. :)

5. :) ..

6. Çekiç darbesiyle bile birşey olmayan telefondan da o beklenir zaten:)

7. kotu yere dusmus ama :D

8. nokia wcde bile dayanıklı :D

9. getir bana çekici 1 vuruşta napiyorum bak o teli=)

10. Işte bu yüzden nokia
    Farkı anlamak için dahi olmaya gerek yok :)

11. dikkat et de çekiç yamulmasın ;)

12. :D

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

13. Nokia nın kalitesine tamam ama zaten islanan telefon kuruyunca açılır ... Bataryasıda öyle 6-7 aya ölmez...

14. senin ki iyi sanşmış benim peder çamaşır makinesinde yıkadı yanlışlıkla tel uçtu 1280 di modeli peder de akıllı sen git pantolunun cebindeki bozuk para yı al telefonu unut tamirciye verdik batarya tam doluymuş yakmış içini dediler

15. Bence 3310 farkı :ehe

16. yalnız o 3310 nokianın batmaz gemisi o her nokia bir değildir :D

- - - Eklendi - - -

yanlışın var 3310 elektronik değil iman gücüyle çalışıyor :d:

serinaga bunu beğendi.
  17. amaaan..

18. :ehe S.W.A.T bile kapı kırmak icin 3310 kullanıyor :ehe

19. nokia oldu bitti dayanıklılığa,kameraya ve ses çıkışına önem verir.halen daha öyle

fakat bu durum nokia ya özgü değil arkadaşımda zamanında sony telefonuyla denize girmişti bir süre sonra çalışmıştı telefon

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
21/09/2018 - 17:21