İşte Milli Takım Kadrosu !

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Samet.25

Konu Sahibi
İşte Milli Takım Kadrosu !
A Milli Futbol Takımı'nın Çek Cumhuriyeti ile yapacağı özel maçın aday kadrosu belli oldu.

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, 6 Şubat Çarşamba günü Manisa 19 Mayıs Stadı'nda saat 20.15'te yapılacak özel karşılaşma için teknik direktör Abdullah Avcı tarafından 23 kişilik aday kadro belirlendi.

Kardemir Karabükspor'dan Ahmet İlhan Özek'in ilk kez davet edildiği aday kadroda, Fenerbahçe'den 7, Galatasaray'dan ise 5 futbolcu yer aldı.

Çek Cumhuriyeti maçının aday kadrosunda yer alan isimler şunlar:

Necip Uysal (Beşiktaş), Alper Potuk (Eskişehirspor), Bekir İrtegün, Caner Erkin, Gökhan Gönül, Hasan Ali Kaldırım, Mehmet Topal, Volkan Demirel, Emre Belözoğlu (Fenerbahçe), Burak Yılmaz, Hamit Altıntop, Selçuk İnan, Semih Kaya, Umut Bulut (Galatasaray), Ahmet İlhan Özek (Kardemir Karabükspor), Onur Recep Kıvrak (Trabzonspor), Ömer Toprak (Bayer Leverkusen), Arda Turan (Atletico Madrid), Nuri Şahin (Borussia Dortmund), Sercan Sararer (Greuther Fürth), Sinan Bolat (Standard Liege), Mevlüt Erdinç (Rennes), Mehmet Ekici (Werder Bremen).

Aday kadroya davet edilen futbolcular, 3 Şubat Pazar akşamı İstanbul'da kampa girecek.

CABBAR

CABBAR

Üye
Fenerbahçe'den 7
Galatasaray'dan 5 oyuncu varmış :hmmm

Abdullah AVCI Fenerbahçe sempatizanlığı yapıyor gibime geliyor. Daha önce de yapmıştı böyle. Neden Galatasaraydan az oyuncu var demiyorum Fenerbahçe'den o kadar hak eden var mı ?

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
Ahmet Ilhan'a helal olsun.
Emre Atletico'da fazla oynamasa da Avcı Emre'ye çok güveniyor bence. Tecrübesinden faydalanmak istiyor da olabilir. Selçuk yine yedek kalmasın da ...

Samet.25

Konu Sahibi
Fenerbahçe'den 7

Abdullah AVCI Fenerbahçe sempatizanlığı yapıyor gibime geliyor. Daha önce de yapmıştı böyle. Neden Galatasaraydan az oyuncu var demiyorum Fenerbahçe'den o kadar hak eden var mı ?

ne alaka kardesim milli mac bu adamin fenerbahceye sempatizi olsa bile kotu oyuncu alirmi milli maca

oguzzz52

oguzzz52

Üye
Fenerbahçe'den 7

Katılıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...