İşte karşında FreeZone’un en avantajlı paketi! Her yöne 500 dakika,1000 SMS ve 1 GB internet = 19 TL

• 25 Mart 2013
  • 15816 Okunma
  • 41 Cevap

1. FreeZone’dan Komple Özgürlük

bu kampanyaya geçmek için ya yeni hat almanız gerekiyormuş yada numaranızı vodafone'a taşımanız gerekiyormuş yani normal FreeZone'lu Vodafone aboneleri kampanyadan yararlanamıyormuş :(

aynı paket avea'da 23 TL ve internet çok kötü sürekli kopuyor,vodafone daha kaliteli fakat şu anda kendime acayip sövüyorum gerçi nereden bilebilirdim ki :evet:

yaklaşık 1 ay önce numaramı avea'ya taşıdım bu kampanyayı görünce vodafone'u aradım ve durumu izah ettim onlar ise bana vodafone'a numaranızı taşıyabilirsiniz fakat 90 günü tamamlamadan bu paketten yararlanamazsınız dedi bu benim tabiki içime oturdu :( şimdi ya yeni numara alacağım yada avea'yı kullanmaya devam edeceğim... ama eğer benim gibi bir durumda olmayan varsa direkt olarak geçmesini şiddetle tavsiye ederim...

Yazan: avcitalip
  2. bende bu paket icin avea danvodafone gectim paketi kullaniyorum bence guzel paket interneti de hızlı

3. ben Turkcell'den avea'ya geçtim,geçtiğim gibi aynı kampanya daha ucuza vodafone'da oldu ve 3 ayı doldurmadan vodafone'a geçiş yapamıyormuşum :evet: bu kampanyaya katılım bitti değil mi ?

4. 3 ay süresi yeni alınan hatlar için geçerli.
    Aynı hafta içinde Turkcell den VF ye VF den aveaya geçen arkadaşlar var.

5. bu kampanya iptal olmadı değil mi ? olduysa allah o vodofondakilerin ............................................................................................................ boşluğu siz doldurun :ehe

o zaman ben hemen vodafone'a geçiyorum :)

6. Arkadaşlar ben de yeni hat çıkartacağım 20 gün sonra. Yaşım 19. Hattı alıp freezone a geçip paketi yapabilirim değil mi ?

7. tarife yeni üye alımına bugün itibariyle kapatılıyor

8. yaşı 26 dan büyük olanlar, 26 yaş altında arabalarını kullanıcı olarak gösterirlerse vodafone da 19lik paketten yararlanabilir :-)
    ben öyle yaptım mesela ;-)

9. Aveada faxladan 5000 sms var her yone aynı pakette 19 tl

- - - Eklendi - - -

www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Paketler/YeniMusterilereOzelYikilanPaket5000SMS

10. Ben de o tarifeye geçiyorum bugün yarın numaram taşınacak bence de güzel bi tarife :ok2:

- - - Eklendi - - -

Ben de o tarifeye geçiyorum bugün yarın numaram taşınacak bence de güzel bi tarife :ok2:

BigHackeR35 bunu beğendi.
  11. Bitmemiş mi süresi onun :hmmm

12. Bu kampanya da kalan dk internet nasıl öğreniyoruz? SOR OZGUR KOMPLE hata veriyor...

13. Dostum belkı bu olur bı dene OZET yaz 7000 yolla

Osmanlı Evladı bunu beğendi.
  14. Teşekkürler kardeşim oldu.

15. aveada 500dk 5000sms 1gb 19 tl

16. Bunda hanttında kaç dk var kaç mb var kaç sms var soyluyor

17. Yas siniri vs varmi bende turkcell hattimi tasimayi dusunuyorum

18. aveada 5000 sms :-)

19. ben 25 TL'lik olanına geçeceğim sanki :hmmm

20. hala devam ediyor mu ?

Yüklüyor...
21/11/2018 - 13:41