İşte Internet Explorer'ın Geliştiricileri


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
toprakumit

toprakumit

Üye
    Konu Sahibi


Ağustos'ta 2. beta sürümü çıkacak olan Internet Explorer 8 nasıl bir ortamda geliştiriliyor?

Microsoft Internet Explorer 8'in kullanıcılara sunulmasıyla, emektar tarayıcı kullanıcılara çok daha farklı bir perspektiften 'merhaba' diyecek.

Önceki sürüm Internet Explorer üzerine yoğun eleştiri bombardımanına tutulan Microsoft, Internet Explorer 8 ile kullanıcıların yüzünü güldürmeyi umuyor. Microsoft, önceki IE serilerindeki tecrübeleriyle beraber yoğurduğu ve ortaya çıkardığı yeni Internet Explorer 8'den çok şey bekliyor.

Kullanıcıların IE 8 ile en güvenli, hızlı ve stabil bir şekilde çalışma olanağına kavuşacağını dile getiren Microsoft yetkilileri, yeni sürüm IE 8'in diğer tüm IE serisiyle karşılaştırıldığında en hızlı web tarayıcıları olacağını da ısrarla vurguluyor.

Internet Explorer 8 Beta 1 sürümünü indirmek için

Internet Explorer Beta 2 sürümünün ise Ağustos 2008'de yayınlanması öngörülüyor.

Peki ama Internet Explorer'ın nasıl bir çalışma temposunda ve ortamında geliştirildiğini hiç merak ettiniz mi? İşte IE8'in mimarları ve çalışmalardan çok özel kareler... Galerimize buyurun.
 
dada21

dada21

Üye
teşekkürler
 
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
TEşşekkürler Eline Sağlık.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt