İşte G.Saray'ın muhtemel rakipleri...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
Evet Ispanyolar ve Almanlardan Rakip çıkması yüksekmis

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
benim soruma hağla cevap yok :hmmm

arslansem

arslansem

Üye
Rakipleri şimdiden konuşmanın bence anlamı yok.Maçların oynanmasına 2 ay var ve transfer dönemi çok önemli.30 milyon euro civarında gelir elde ettik.Paraya kıyma zamanıdır :D rakiplerin de durumu o an için önemli.Barça çıkmasın Schalke ya da Malaga diyorum :) güçlü takım çıkacaksa Bayern Münih olsun.Almanlar gayet uygun bize

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
neyse konuyu çığırından çıkartmayın konu dışına çıkmayın

shalke juventus malaga psg çıkar inşallah

hidayet02

hidayet02

Üye
Barcelona ve Malaga'nın Bize Çıkma Olasılığı Çok Yüksek Real Madrid ve Valenci'nın 2. Torbada Olması Nedeniyle...

Aynı Mesajı 1 inci Sayfanın Son Mesajındada Yazdım Gökhan Ama Sanırım Kaçırdın:)

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall
ultraslan_66

ultraslan_66

Üye
Rakipleri şimdiden konuşmanın bence anlamı yok.Maçların oynanmasına 2 ay var ve transfer dönemi çok önemli.30 milyon euro civarında gelir elde ettik.Paraya kıyma zamanıdır :D rakiplerin de durumu o an için önemli.Barça çıkmasın Schalke ya da Malaga diyorum :) güçlü takım çıkacaksa Bayern Münih olsun.Almanlar gayet uygun bize

bir tanede hızlı pratik hiperaktif yerinde duramayan bir forvet lazım :D

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
Barcelona ve Malaga'nın Bize Çıkma Olasılığı Çok Yüksek Real Madrid ve Valenci'nın 2. Torbada Olması Nedeniyle...

Aynı Mesajı 1 inci Sayfanın Son Mesajındada Yazdım Gökhan Ama Sanırım Kaçırdın:)

shalke psg juventus çıkmazmı diyosun yani :hmmm

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Psg de çıkmasın ...
Adamlar harcar Galatasarayı . Bu bir gerçek .:)

Uygun olarak bir nevi Shalke ya da Malaga ... Geri kalanlar eler Galatasarayı ...

ultraslan_66

ultraslan_66

Üye
uefa igi de baya zor oldu ya ALLAH yardımcısı olsun fenerin. elenirlerse de inşallah fark yemeden elenirler :ehe ama fenerin kazanmasını da isterim yani yanlış anlamayın :D

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
Psg de çıkmasın ...
Adamlar harcar Galatasarayı . Bu bir gerçek .:)

Uygun olarak bir nevi Shalke ya da Malaga ... Geri kalanlar eler Galatasarayı ...

nereye harcıyor ibra olmasa bişey yapamazlar üstelik süpriz malübiyetler alabiliyolar biri de bize denk gelir inşallah

onurca06

onurca06

Üye
Eşleşeceğimiz 7 takımından hepsi ayrı ayrı zor ama aralarından Malaga, Psg, Juventus bizim ayarımızda takımlar,

Sanki Barcelona çıkacakmış gibi geliyor bana :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt