İşte fark burada...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
İşte fark burada


Çalışmalarını milli takımlardaki oyunculardan eksik sürdüren F.Bahçe'de Samandıra Tesisleri şöhretler karması niteliğini yine de koruyor. Brezilya'nın maçlarına giden Alex'in yanı sıra A ve Ümit Milli Takım'a da oyuncu veren sarı-lacivertlilerin Samandıra'da kalan oyuncuları- nın neredeyse hepsi Milli Takım forması giymiş isimler. Halen milli takımda olan futbolcuların yanı sıra Hooijdonk, Luciano, Nobre, Aurelio ve Anelka'nın dışındaki tüm yerli oyuncular milli takım forması giydi. Daum ise, milli takımlara oyuncu göndermenin F.Bahçe camiası için gurur verici olduğunu söylerken "Böylelikle tecrübeleri de artıyor" diyor.

Recep (Ümit Milli)
Hooijdonk (Hollanda A Milli)
Aurelio (Brezilya Milli Takımı
gündemine gelmişti. Bekliyor)
Luciano (Brezilya A Milli)
Kemal (Ümit Milli. A Milli Takıma
da çağrılmış ancak sakatlandığı
için gidememişti.)
Mehmet Yozgatlı (Ümit Milli)
Selçuk (A Milli)
Deniz (A Milli)
Serhat (A Milli)
Gürhan (A Genç Milli)
Murat Hacıoğlu (A Milli)
Anelka (Fransa A Milli)
Necati (A Genç Milli)
Muhammet (A Genç Milli)
Mert (B Genç Milli)
 
Gokhan43

Gokhan43

Üye
İşte gurur tablosu, warmı boyle........
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt