İşte Evlenilecek Kız Modeli

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
EaSy_As_LiFe

EaSy_As_LiFe

Üye
Bu devirde milletin sokakta yiğiştiği bir ortamda böyle birini görürseniz veya duyarsanız beni arayın da böyle bir kıza altın kafes yaptıralım ki;güzelliğinden huyundan suyundan bişey kaybetmesin DİĞERLERİDE ÖRNEK alsın belki utanırlar

slayer

Üye
Originally posted by EaSy_As_LiFe@Jul 29 2005, 12:23 AM
Bu devirde milletin sokakta yiğiştiği bir ortamda böyle birini görürseniz veya duyarsanız beni arayın da böyle bir kıza altın kafes yaptıralım ki;güzelliğinden huyundan suyundan bişey kaybetmesin DİĞERLERİDE ÖRNEK alsın belki utanırlar
[post=118256]Quoted post[/post]​

ararım bekle :PP
arkadaşlar ööle konuşmakla olmaz somut örnek verelim mesela bakın imzama(sarışın olan)
\/

N-Gageci

Üye
walla Sarı saçlı kız çok süper olur :P :P :P ,

HerrrşeYyyy olabilir :artı:

msw

msw

Üye
Walla bu devirde böyle kız bulmak zor....Üniversiteye gidince bulurum sanmıştım ama bu sene üniversiteyi de gördüm normalden beter yaa....Bir tane düzgün kız yok..hepsi afedersin serseri...(üstünüze alınmayın)...haksız mıyım....

goldcrusher

goldcrusher

Üye
Originally posted by the_patriot+Jul 28 2005, 12:24 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(the_patriot &#064; Jul 28 2005, 12:24 PM)</div><div class='quotemain'>
Originally posted by serdaronlinenet@Jul 28 2005, 12:06 PM
<!--QuoteBegin-the_patriot
@Jul 28 2005, 12:04 PM
boy fazla kısa olmamışmı  :(
[post=117739]Quoted post[/post]​

Haklısın dostum belkide 1,70 iyi olurdu
[post=117741]Quoted post[/post]​

ben 1.80 e razıyım, :rolleyes:
[post=117756]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

:artı: :artı: :artı:

bencede 1.80 iii ;;)

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Yaw ben 1.85&#39;im kız 1.60.. :agla:

midnight

midnight

Üye
Originally posted by van_hoijdonk@Jul 29 2005, 06:23 PM
Yaw ben 1.85&#39;im kız 1.60.. :agla:
[post=118754]Quoted post[/post]​

Kardeşim sen sevdikten sonra,böyle şeyleri kafana takma..Hem yengemizin melek gibi yüzü var daha ne istiyorsun be??

mavizeybek

mavizeybek

Üye
Originally posted by msw@Jul 29 2005, 03:28 AM
Walla bu devirde böyle kız bulmak zor....Üniversiteye gidince bulurum sanmıştım ama bu sene üniversiteyi de gördüm normalden beter yaa....Bir tane düzgün kız yok..hepsi afedersin serseri...(üstünüze alınmayın)...haksız mıyım....
[post=118397]Quoted post[/post]​

içlerine girersen inan durum çok farklılaşır. hayatı yaşaman için bazen senin o serseri diye tanımladığın serserilerle takılman gerekebilir. :artist:

goldcrusher

goldcrusher

Üye
Originally posted by Legend_Come_Back+Jul 29 2005, 12:06 AM--><div class='quotetop'>QUOTE(Legend_Come_Back &#064; Jul 29 2005, 12:06 AM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-midnight@Jul 29 2005, 12:04 AM
Aga öyle sipariş üzerine kim kız bulmuş ki?...Bi aşık ol da gör bakalım..teri bile hoş kokar o zaman sana..
[post=118223]Quoted post[/post]​

doğru söze nedenr :lol2:
[post=118225]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

:oke: :oke:

cok doğru

useless84

Üye
Originally posted by goldcrusher+Jul 29 2005, 06:16 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(goldcrusher &#064; Jul 29 2005, 06:16 PM)</div><div class='quotemain'>
Originally posted by the_patriot@Jul 28 2005, 12:24 PM
Originally posted by serdaronlinenet@Jul 28 2005, 12:06 PM
<!--QuoteBegin-the_patriot
@Jul 28 2005, 12:04 PM
boy fazla kısa olmamışmı  :(
[post=117739]Quoted post[/post]​

Haklısın dostum belkide 1,70 iyi olurdu
[post=117741]Quoted post[/post]​

:artı: :artı: :artı:

bencede 1.80 iii ;;)
[post=118745]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

en iyisi 1.75 ;;) tam karar

serdaronlinenet

serdaronlinenet

Üye
    Konu Sahibi
Walla kankalar ben o kriterleri yazdım fakat benim sevgilim.1.70 boyunda ve dünya güzelidir.Emin olduğum ise huyu suyu dörtdörtlüktür.Önemli olan güzelliğin dışında iç güzelliktir.Allah herkese iyi birini nasip etsin ayrıca o yazdıklarım espiritüeldi ;)

yılmass_

yılmass_

Üye
ula maxicep alemsin ha&#33;

useless84

Üye
Originally posted by serdaronlinenet@Jul 29 2005, 06:52 PM
Walla kankalar ben o kriterleri yazdım fakat benim sevgilim.1.70 boyunda ve dünya güzelidir.Emin olduğum ise huyu suyu dörtdörtlüktür.Önemli olan güzelliğin dışında iç güzelliktir.Allah herkese iyi birini nasip etsin ayrıca o yazdıklarım espiritüeldi ;)
[post=118784]Quoted post[/post]​

cok haklısın sana katılıyorum eger karsındaki kişi işe yaramazsa dış güzelligi bir yere kadar diyor ve vuruyorsun tekmeyi (ayrılıyorsun buda kibar olarak yazılısı :P)

_aLTaN_

_aLTaN_

Üye
Olm ne yaptınız lan
Ohaaaa :supriz:
Çüşşş fln oldum yanii..
Ama ben yinede 1,80 fln isterim.. :hoho:
Ayrıca bu cidden kız diil..
Hatta melek de diil(tobe tobe :) )
Bu insan üstü bişe bence

serdaronlinenet

serdaronlinenet

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by _aLTaN_@Jul 30 2005, 11:39 AM
Olm ne yaptınız lan
Ohaaaa :supriz:
Çüşşş fln oldum yanii..
Ama ben yinede 1,80 fln isterim.. :hoho:
Ayrıca bu cidden kız diil..
Hatta melek de diil(tobe tobe :) )
Bu insan üstü bişe bence
[post=119318]Quoted post[/post]​

Avatarına bakılırsa sen o kızı yersin :haha:

vormound

Üye
abı yanlıs anlama ama gogusler bıraz kucuk olmus bea onlarıda az bısı buyutsek avuctantasacak duruma getırsek sızcede ıyı olmazmı ?? yanı ele gelsınler bıraz hatta baya :D

onlinehack

Üye
[/quote]

:artı: :artı: :artı

Sen herhalde fazla uzun bolusun yoqsa çok güzel boyu ve diger özelikleri ;;)

yılmass_

yılmass_

Üye
Originally posted by vormound@Jul 30 2005, 04:38 PM
abı yanlıs anlama ama gogusler bıraz kucuk olmus bea onlarıda az bısı buyutsek avuctantasacak duruma getırsek sızcede ıyı olmazmı ?? yanı ele gelsınler bıraz hatta baya :D
[post=119611]Quoted post[/post]​
fazla büyük güzel olmas yaa napcan büyük göğüsü ha istiyosan kadın senin git silikon taktır :lol2:

vormound

Üye
Originally posted by yılmass_+Jul 30 2005, 06:20 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(yılmass_ &#064; Jul 30 2005, 06:20 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-vormound@Jul 30 2005, 04:38 PM
abı yanlıs anlama ama gogusler bıraz kucuk olmus bea onlarıda az bısı buyutsek avuctantasacak duruma getırsek sızcede ıyı olmazmı ?? yanı ele gelsınler bıraz hatta baya  :D
[post=119611]Quoted post[/post]​
fazla büyük güzel olmas yaa napcan büyük göğüsü ha istiyosan kadın senin git silikon taktır :lol2:
[post=119708]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

abı fantezı kurmusuz ne guzel... yanı bı kere evlenecez bulmusken ıyısını bulalım sonra modıfıye etmekle ugrasmayalım...

serdaronlinenet

serdaronlinenet

Üye
    Konu Sahibi
O zaman herkes hayalindeki kızı yazsın :artı:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...