İşte dünyanın ilk kumdan oteli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
    Konu Sahibi
İşte dünyanın ilk kumdan oteli
Dünyanın ilk kumdan oteli işletmeye açıldı. İngiltere'nin Dorset bölgesinin Weymouth plajında açılan otel için bin ton kum kullanıldı. Kum oteli 4 kum heykel tıraşı tarafından bir haftada yapıldı. İlk yağmura kadar dayanması tahmin ediliyor. Otel yerel bir seyahat sitesi tarafından hizmete sunuluyor. Bu kum otel girişiminin İngiliz turizmini yeniden canlandırması bekleniyor.

canted

Üye
süper olmuş ellerine sağlık

en fazla 2 3 hafta için böyle bişeye değermiydi bide üstünde insanlar varken yağmur yağarsa

Çok saçma ve gereksiz bir şey olmuş... Buzdan otel neysede kumdan otel fikri hiç hoş gelmedi bana beğenmedim Gidip yıkıcam oteli

Praetor

Emekli Yönetici
Çok saçma ve gereksiz bir şey olmuş... Buzdan otel neysede kumdan otel fikri hiç hoş gelmedi bana beğenmedim Gidip yıkıcam oteli

Asabi gördüm seni.... Yapma etme eyleme... Tazminatı falan olur, ödeyemezsin

Asabi gördüm seni.... Yapma etme eyleme... Tazminatı falan olur, ödeyemezsin
Umrumda bile değil, ne saçma bir şey ya insan kalkıp dur kumdan otel yapayım birkaç gün reklam olur habere çıkarım artık yağmur yağasıya kadarda turist çekeriz diye bir şey düşünebilir mi? Akıllarını daha güzel şeyler yapmak için kullansalar ya

Praetor

Emekli Yönetici
Sen burada adamlardan konuşuyor musun? Konuşuyorsun O zaman reklam başarıya ulaştı demektir Yanılıyor muyum

Lanet olsunki evet otel yıkıldığı zamanki üzüntülerini görmek için neler vermezdim...

Praetor

Emekli Yönetici
Bir şey vermene gerek yok bence konu dışını takip etmemiz yeterli olacaktır Ama canlı görmek istiyorsan onu bilemem... Bir de bu adamlara para kazandırma bence

Ya ayrıca abartıyorum biliyorum biraz ama neden ilk denmiş? belkide ilk değil nerden biliyorsun fatih

Şimdi Bu Da Pencere mi Oluyo

Ne Kadar Para İstiyorlar Buna??

Hani Bilelim de Ona Göre Hesabımızı Yapalım..

Pahalıysa Tehdit Ederiz "Hortumla Su Tutarız Heaaa" Diye.. Amma Makara Olur He..

Konu Sahibi

Pahalıysa Tehdit Ederiz "Hortumla Su Tutarız Heaaa" Diye.. Amma Makara Olur He..
güzel pencere ama şişmanlar bu otele gelmesin oteli başına yıkarlar

Praetor

Emekli Yönetici

Güzel espriydi kardeşim tebrik ederim seni!

OGUZ_87

Üye
bana tuzdan yapsınlar iyi gelir belki ama iyotlu olsun... hehehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...