İşte dünyanın ilk kumdan oteli

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Fatih[Sag0]HiphoP

Fatih[Sag0]HiphoP

Üye
    Konu Sahibi
İşte dünyanın ilk kumdan oteli
Dünyanın ilk kumdan oteli işletmeye açıldı. İngiltere'nin Dorset bölgesinin Weymouth plajında açılan otel için bin ton kum kullanıldı. Kum oteli 4 kum heykel tıraşı tarafından bir haftada yapıldı. İlk yağmura kadar dayanması tahmin ediliyor. Otel yerel bir seyahat sitesi tarafından hizmete sunuluyor. Bu kum otel girişiminin İngiliz turizmini yeniden canlandırması bekleniyor.

KAFKAS KARTALI

Üye
bi tanede bana yapsınlar
:ehe

canted

canted

Üye
süper olmuş ellerine sağlık

Calaissien

Üye
en fazla 2 3 hafta için böyle bişeye değermiydi bide üstünde insanlar varken yağmur yağarsa :D

_dumanist_

_dumanist_

Üye
Çok saçma ve gereksiz bir şey olmuş... Buzdan otel neysede kumdan otel fikri hiç hoş gelmedi bana beğenmedim :zzz: Gidip yıkıcam oteli :P:

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Çok saçma ve gereksiz bir şey olmuş... Buzdan otel neysede kumdan otel fikri hiç hoş gelmedi bana beğenmedim :zzz: Gidip yıkıcam oteli :P:

Asabi gördüm seni.... :D Yapma etme eyleme... Tazminatı falan olur, ödeyemezsin :)

_dumanist_

_dumanist_

Üye
Asabi gördüm seni.... :D Yapma etme eyleme... Tazminatı falan olur, ödeyemezsin :)
Umrumda bile değil, ne saçma bir şey ya insan kalkıp dur kumdan otel yapayım birkaç gün reklam olur habere çıkarım artık yağmur yağasıya kadarda turist çekeriz diye bir şey düşünebilir mi? Akıllarını daha güzel şeyler yapmak için kullansalar ya :zzz:

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Sen burada adamlardan konuşuyor musun? Konuşuyorsun :) O zaman reklam başarıya ulaştı demektir :) Yanılıyor muyum :)

_dumanist_

_dumanist_

Üye
Lanet olsunki evet :zzz: otel yıkıldığı zamanki üzüntülerini görmek için neler vermezdim...

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Bir şey vermene gerek yok bence konu dışını takip etmemiz yeterli olacaktır :) Ama canlı görmek istiyorsan onu bilemem... Bir de bu adamlara para kazandırma bence :)

_dumanist_

_dumanist_

Üye
Ya ayrıca abartıyorum biliyorum biraz ama neden ilk denmiş? belkide ilk değil nerden biliyorsun fatih :zzz: :ehe

CoYoTe®

CoYoTe®

Üye
Çok Süper Yaa:D

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye

Şimdi Bu Da Pencere mi Oluyo :D :D

Ne Kadar Para İstiyorlar Buna??

Hani Bilelim de Ona Göre Hesabımızı Yapalım..

Pahalıysa Tehdit Ederiz "Hortumla Su Tutarız Heaaa" Diye.. Amma Makara Olur He.. :D

Fatih[Sag0]HiphoP

Fatih[Sag0]HiphoP

Üye
    Konu Sahibi

Pahalıysa Tehdit Ederiz "Hortumla Su Tutarız Heaaa" Diye.. Amma Makara Olur He.. :D
güzel pencere ama şişmanlar bu otele gelmesin oteli başına yıkarlar:ehe

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici

Güzel espriydi kardeşim tebrik ederim seni! :D

OGUZ_87

OGUZ_87

Üye
bana tuzdan yapsınlar iyi gelir belki ama iyotlu olsun... hehehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...