işte böyle bi ülkede yaşıyoruz

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nazlican

Üye
    Konu Sahibi
böyle insanlara gıcık oluyorum dünde bi üye trabzonspor bölümünde haber paylaşma sadece ben okuyorum diyor yav sizene arkadaşım konuyu açan arkadaş konusunu açıp bırakmış ister okuyun ister okumayın en sonunda ağzımı bozacam kötü şeyler olacak okumuyosan uza git nerede konu açacağımızı bunlara soracağız sanki :hmmm

boşver seviyeni koru sen yine
:hmmm

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall

KarakayA67

İdam geri gelsn böylelerni ascn ki diger beyinsizlere ibret olur

• Beğen
Tepkiler: nazlican

nazlican

Üye
    Konu Sahibi

KarakayA67

Az bi ceza alr ckar yine aynı suca dwm eder ama iste ülkemin hali

nazlican

Üye
    Konu Sahibi

KarakayA67

Allah ıslah etsin ne diyelim

• Beğen
Emma-Watson

Emma-Watson

Üye
Bu olaylar sadece türkiyede olmuyor diyen arkadaşlar bana 14 yaşındaki dilsiz çocuğu 74 yaşındaki Adamın tecavüz ettiği bir ülke bulun :zzz:
Kız hamile kalmış kürtaj için mahkemeden izin bekliyor o izin de çıkmaz çocuk doğar 15 yaşında çocuğu olur artık yuuuhhhh

Sizin ülkenizede sizede...
Kafamdan çıkmıyor bir türlü o kıza yazık değil mi laaaaan!!!

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
Bu olaylar sadece türkiyede olmuyor diyen arkadaşlar bana 14 yaşındaki dilsiz çocuğu 74 yaşındaki Adamın tecavüz ettiği bir ülke bulun :zzz:
Kız hamile kalmış kürtaj için mahkemeden izin bekliyor o izin de çıkmaz çocuk doğar 15 yaşında çocuğu olur artık yuuuhhhh

Sizin ülkenizede sizede...
Kafamdan çıkmıyor bir türlü o kıza yazık değil mi laaaaan!!!

kardeşim ta yabancı bi ülkede olan bi haberden Bizim ne haberimiz olsun. Böyle olaylar sadece Türkiyede oluyormuş gibi konuşma. Diğer ülkelerde de olması Türkiye için tabiki de avantaj veya iyi birşey değil ama sadece Türkiyede olmuyor. Bizim bilmediğimiz daha neler neler oluyor. Ama hiçbiri Türkiye kadar gündeme atmıyor. Kirletmemek için...

Emma-Watson

Emma-Watson

Üye

kardeşim ta yabancı bi ülkede olan bi haberden Bizim ne haberimiz olsun. Böyle olaylar sadece Türkiyede oluyormuş gibi konuşma. Diğer ülkelerde de olması Türkiye için tabiki de avantaj veya iyi birşey değil ama sadece Türkiyede olmuyor. Bizim bilmediğimiz daha neler neler oluyor. Ama hiçbiri Türkiye kadar gündeme atmıyor. Kirletmemek için...

Evet tabi bizim medyamız daha objektif tabi tamam.
Neyse tartışma çıkacak yanlış yere bakıyorsunuz olay başka ülkelerde olup olmaması değil bu olay 74 yaşındaki birinin 14 yaşındaki özürlü kıza tecavüz etmesi ve o kızın o çocuğu doğurmak zorunda olması !!!
Bu konuya son cevabım
YUH!

• Beğen
crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
Evet tabi bizim medyamız daha objektif tabi tamam.
Neyse tartışma çıkacak yanlış yere bakıyorsunuz olay başka ülkelerde olup olmaması değil bu olay 74 yaşındaki birinin 14 yaşındaki özürlü kıza tecavüz etmesi ve o kızın o çocuğu doğuracak zorunda olması !!!
Hu konuya son cevabım
YUH!

bu konuya cevap olarak YUH!!! Az gelir. Hey Allahim ne insanlar(!) var ya :vur. Yaş olmuş 74 bu yaştan sonra azılır mi yaw :vur hadi azdin o çocuktan ne istedin :angry:

• Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt