Işte Apple'ın Gelecek Yıl Çıkaracağı Bomba Cihazlar

 • 6 Ekim 2013
 • 394 Okunma
 • 7 Cevap

 1. < Resmi açmak için tıklayın >

  Apple için 2013 yılı başarılı sayılabilecek bir yıldı. Peki2014 yılında Apple hangi bombaları patlatacak?
  Emre Çetinkaya
  Apple mobil pazarda Samsung ile birlikte zirvede yer alıyor. Samsung kadar çok cihaz piyasaya sunmasa da piyasaya sunduğu az sayıdakicihazlarla yüksek satış rakamları yakalamayı başarıyor. Bu sene deApple son olarak iPhone 5S ve iPhone 5C cihazlarını piyasaya sunmuştuve tahmin edeceğiniz üzere bu cihazlar da satışa çıkar çıkmaz tükendi. Yakında ülkemiz de dahil olmak üzere dünyanın birçok yerinde satışa sunulacak olan bu cihazlardan sonra bu yıl bitmeden Apple'ın iPad 5 ve mini 2'yi tanıtması bekleniyor. Peki ya gelecek yıl?  Apple'ın gelecek yıl için de tabii ki oldukça ses getirecek planları bulunuyor. Bunlardan bazılarını geçtiğimiz aylarda duymuştuk. Koreli kaynakların belirttiğine göre Apple, gelecek yıl için daha büyük ekranlı iPhone, daha büyük ekranlı iPad ve bir de akıllı saathazırlığında.

  Wall Street Journal'in geçtiğimiz aylardaki raporlarına göre Apple, 5 inçten büyük ekranlıiPhone ve 12.9 inç büyüklüğünde iPad üzerinde çalışmaya başladı bile. Önümüzdeki yıla da büyük ekranlı cihazlarıyla damga vurmayı hedefleyen Apple'ın gelecek yıl için en yenilikçi cihazı ise hiç şüphesiz iWatch olacak.

  Merakla beklenen iWatch da çok büyük bir ihtimalle 2014 yılında piyasaya sunulacak. iWatch'ın da ekran anlamında önemli bir özelliği olması bekleniyor. iWatch'ın 1.5 inç büyüklüğündeki OLED ekranı belirtilene göre esnek yapıdaolacak.

  Apple bir yandan yeni iPhone'larının yüksek satışlarıyla uğraşırken diğer taraftan da gelecek yıl için hazırlanmaya devam ediyor. Apple'ın bu bomba cihazlarını 2014'ün hangi bölümlerinde piyasaya sunacağı ise henüz belli değil.
   


  Yazan: messevim
 2. iPad'lerde S-Pen gibi birşey yapması gerekiyor. Aksi halde ekranın o kadar büyük olması bir işe yaramaz.
   
  mehsevim bunu beğendi.
 3. çerçeveleri ince tutunca gerçekten her cihaza ayrı bi hava katıyor
   
 4. bakalım
   
 5. Biz alamadıktan sonra çıksa ne olacak :)
   
 6. bomba olcak gibi
   
 7. ben birseyi merak ettim. Ipad 4 yok ki daha. Son cihaz New Ipad degılmıydı?
   
 8. ipad 4 çıkali çok oldu
   

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
16/02/2019 - 08:01