İstanbulda İki Kızın Kalçalarına Koydukları Kamera

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
    Konu Sahibi
İstanbulda İki Kızın Kalçalarına Koydukları Kamera
[video=youtube;EMO8QKVWGOc]http://www.youtube.com/watch?v=EMO8QKVWGOc[/video]

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Oyy oy :kop2:

ultraslan_66

ultraslan_66

Üye
bu video yu görenler artık, hiç kimsenin bi taraflarına bakmaz :D :D :D sürekli yakalanma korkusu var :D bir baksan ertesi gün nettesin berbat bir durum :D :kop:

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Bakanlara bak :aha:

VKUCUKSAHİN

VKUCUKSAHİN

Üye
:D Hele bunlara ya :kop:

Emrgncy

Emrgncy

Üye
Kızdaki lafa bak
Arkamızdan kaç kişi baktırıyoruz :D
Yakında bu moda olur da kızlara özel kameralı pantollar çıkarsa şaşırmam

Reyting ölçerler ondan sonra

• Beğen
Tepkiler: serecans ve OttomaN TigeR
MoonLife01

MoonLife01

Üye
Bakılmıcak gıbı deıglkı :D

[_ATHENA_]

[_ATHENA_]

Üye
kardeşim kim oturma organına galaksi tab koyup gezerse bu kişi erkek de olsa bakar millet.

ismayilov_1995

Üye
Arkasindan buyuk bi bilgisayar tasiyor neden bakmasinlarki :)

lolaman

lolaman

Üye
Ben de arka cebime galaxy tab koysam herkes bakar bu adam ne yapıyor orasına burasına telefon koymuş diye...

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Neye bakıyorlar.

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
o_O

ultrayer6

ultrayer6

Üye
iyi de bu bir Samsung Galaxy Tab reklamıydı, ve amma da yutmuşsunuz siz reklamı, böyle amatör çekilmiş gibi reklam yapan çok var biliyorsunuz, bu da onlardan biri. Hatta ilk samsung tarafından yayınlanmıştı, sonra kaldırılıp tıpkı amatör gibi internete yüklenmişti.

(not: ayrıca o soğuk havada herkes mont giymiş gezerken, yarı çıplak halde gezip g*tünde tablet bilgisayar taşıyan kişi babam bile olsa bakarım "manyak mıdır" diye)

• Beğen
Tepkiler: fnldstntn ve y n s c n
Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
iyi de bu bir Samsung Galaxy Tab reklamıydı, ve amma da yutmuşsunuz siz reklamı, böyle amatör çekilmiş gibi reklam yapan çok var biliyorsunuz, bu da onlardan biri. Hatta ilk samsung tarafından yayınlanmıştı, sonra kaldırılıp tıpkı amatör gibi internete yüklenmişti.

(not: ayrıca o soğuk havada herkes mont giymiş gezerken, yarı çıplak halde gezip g*tünde tablet bilgisayar taşıyan kişi babam bile olsa bakarım "manyak mıdır" diye)

Çok haklısın :kop2:

Türe

Türe

Üye
hatunda bakılmıcak gibi değil valla :naughty:

• Beğen
Tepkiler: M. tAHA ve OttomaN TigeR
y n s c n

y n s c n

Üye

Bu yorumu yazmaya girmiştim,bu bir viral reklam.

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Laaaaan 2-3 hafta önce fotograf çekiyodum kampüste bi kızın popişkosunuda almısım,alsın diye baya zorladım gerçi de :D
Kız gördü döndü arkasını dudagını yana dogru büküp hayırdır didi,hıı seni seniii der gibi :D
Karsıdaki arkadasları çektim de dedim,çakallıga bakın mı diyim sansa mı bakın diyim 2 kere (zoom) tusuna bastım ve ekrana az dokunup sola yasladım fotografı bizim iki kazma gözüksün diye kızın popişi sagda kaldı :D bakabilirmiyim dedi tabi deyip verdim hmm yapip seçeneklere basıp sildi yakınlastırdıgmı anlamadı allahtan adım sapıga çıkıcaktı simdi baya muhabbettimiz bile var kızla :D
Kameraman çocuk naber ne içiyoruz :D

Videoya gelirsek o tabletin resmini bile çekerdim sahsen :D

• Beğen
Tepkiler: M. tAHA

fnldstntn

Üye
Kesinlikle amatörce bir reklam...Olan videoda bakan gariplere oldu rezil oldular...

silverstonetr03

Üye
Aaaaa çok ayıp bakmayın öyle :ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt