İstanbul ve Kocaeli için acil uyarı

 • 12 Mart 2013
 • 211 Okunma
 • 0 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Marmara'nın güneydoğusunda devam eden yağışın, önümüzdeki 3 saatlik periyotta İstanbul'un Anadolu Yakası'nda kuvvetli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışa sebep olmasının beklendiği açıklandı.

  eteoroloji Genel Müdürlüğü, İstanbul radarından alınana son verilere göre halen Marmara'nın güneydoğusunda devam eden yağışın, önümüzdeki 3 saatlik periyotta İstanbul'un Anadolu Yakası'nda kuvvetli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışa sebep olmasının beklendiğini açıkladı. Yaşanabilecek olumsuzluklara (yıldırım, dolu, yağış anında kuvvetli rüzgar, su baskını vs.) karşı ilgililerin ve vatandaşların dikkatli ve tedbirli olmaları istendi.

  Meteoroloji'den Kocaeli için kuvvetli gök gürültülü sağanak yağış uyarısı İstanbul radarından alınana son verilere göre; halen Marmara'nın güneydoğusunda devam eden yağışın, önümüzdeki 3 saatlik periyotta Kocaeli il genelinde kuvvetli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışa sebep olması beklendiğinden yaşanabilecek olumsuzluklara (yıldırım, dolu, yağış anaında kuvvetli rüzgar, su baskını vs.) karşı ilgililerin ve vatandaşların dikkatli ve tedbirli olmaları gerekmektedir.

  Kaynak : Mynet
   


  Yazan: Absolutem
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
23/01/2019 - 15:00