İsraiL'den Bir İnsanLık Ayıbı Daha - FiListinLi Genç BöyLe VuruLdu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
    Konu Sahibi
hmm takMış Hakkaten :)

leiche

leiche

Emekli Yönetici
bu şerruhlara dur diyecek bir tek ülke war oda türkiye fakat ne yazzıkki oda amerikanın emziğinde. bizim ülke başını kaldırmadıkça filistin ve diğer müslüman ülkeler çok ezilir çünki askeri ve gelişmişlik bakımından en güçlü müslüman devlet TÜRKİYE
yani osmanlının torunu olan türkiye ama NERDE?

Nazy

Nazy

Üye
bu şerruhlara dur diyecek bir tek ülke war oda türkiye fakat ne yazzıkki oda amerikanın emziğinde. bizim ülke başını kaldırmadıkça filistin ve diğer müslüman ülkeler çok ezilir çünki askeri ve gelişmişlik bakımından en güçlü müslüman devlet TÜRKİYE
Türkiye neredemi!!!
avrupanın kapısında dileniyoruz
büyük ülkem güzel ülkem diyoruz ama
rezalete bak

CEREN

CEREN

Üye
sen çok yaşa bende öyle dedım ama bana kımse ınanmıyor yönetım yok amerıkanın altında ezilmek var sadece kahrolsun amerika

qurbuz

qurbuz

Üye
:agla:(:(

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
    Konu Sahibi
sen çok yaşa bende öyle dedım ama bana kımse ınanmıyor yönetım yok amerıkanın altında ezilmek var sadece kahrolsun amerika

Alla Alla Sanki Biz Değişik Bişey Dedik.. :) Türkiye Nazy'nin De Dediği Gibi Avrupa'ya eL Açmışız BekLiyoruz.. Avrupa'nın Da Kimi DestekLediği MaLum..

leiche

leiche

Emekli Yönetici
yaşasın anti ab gurubu :)

Nazy

Nazy

Üye
anti ab yeterli değil
nazi olmak gerek

CEREN

CEREN

Üye
valla şahsen ben nazi olmam ülkemınde olmasını istemem
olanlarında şöyle bı alet olsada beynını yıkasam :D:D:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...