İsrail kara operasyonuna başladı !

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
İsrail kara operasyonuna başladı !
İtrail kara operasyonuna başladı. Ardından Kassam tugaylarından açıklama geldi.

İsrail başbakanı Netanyahu, kara
birliklerine Gazze'ye girme emri verdi. Bu
talimatın hemen ardından İsrail Gazze'ye
yönelik, karadan, havadan ve denizden ağır
bombardımana başladı. Bölgede Kassam
Tugayları ile İsrail askerleri arasında yoğun
çatışmalar yaşanıyor

Tugayları: İsrail askerlerine bir ders vermek için bu kara harekatını hevesle bekliyorduk.

Hamas Kassam Tugayları: "Biz kara savaşına hazırlanmıştık. Siyonist düşman bunun bedelini ağır ödeyecek."

• Beğen
Tepkiler: samatto58

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
adamlara laf dinletemiyorsun ne dersen üste çıkmaya çalışıyorlar

Son düzenleme:
messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
adamlara laf dinletemiyorsun ne dersen üste çıkmaya çalışıyorlar bu günlerde kafama bir şey takılıyordu amener resulu suresinin son ayetinde kafirler ölsün yazıyordu bunun neden yazdığını merak ediyordum ama şimdi iyice anladım kafirler ölsünn onlardan bize hayır gelmez
Amenerresulunun son ayetin de Kafirler ölsün diye bir ayet bulunmamakta.

"Fensurne Alel kavmil kafirin" cümlesini kastettiyseniz bu cümlede : Allahım bizi Kafirler topluluğundan koru! anlamı çıkmaktadır.

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye

"Fensurne Alel kavmil kafirin" cümlesini kastettiyseniz bu cümlede : Allahım bizi Kafirler topluluğundan koru! anlamı çıkmaktadır.
valla benim bakdığım eski bir tefsirdi doğrusu buysa siliyorum mesajı

dediğim gibi dua kitabında öyle yazıyor gene baktım ama eski bir tefsir ben siliyim mesajı

• Beğen
Tepkiler: mehsevim
-India-

-India-

Üye
inşallah öbür dünyada kazığa oturtacaklar bunların alayını. Allah yardımcıları olsun tüm müslümanların. buna destek veren abdnin Allah belasını versin. birgün yolda bir abdli veya israilli görsem yüzüne tüküreceğim direkt. en sinir bozucu şey de bu yapılanlara rağmen müslümanların birlik olup buna cevap verememesi

• Beğen
Tepkiler: mehsevim
aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
inşallah öbür dünyada kazığa oturtacaklar bunların alayını. Allah yardımcıları olsun tüm müslümanların. buna destek veren abdnin Allah belasını versin. birgün yolda bir abdli veya israilli görsem yüzüne tüküreceğim direkt. en sinir bozucu şey de bu yapılanlara rağmen müslümanların birlik olup buna cevap verememesi
abd 620 milyon savunma altını çiziyorum savunma gereği bütçe vermiş kesin öyledir:sinir

• Beğen
Tepkiler: -India-
zombaka

zombaka

Üye
zaten allah yardımcımız 1.5milyara 10milyon ama kendı aramızda çatışmaktan bunun farkında değiliz

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
Zaten bu zulmün kaynağı Biz Müslümanlar... Birlik olamıyoruz... saman çöpleri gibiyiz... sayımız fazla ama en ufak bir rüzgürda yerle bir oluyoruz... savruluyoruz..

• Beğen
Tepkiler: ByKatre
messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
duydum gene sen yazmıştın onu hamas yaptı dedi biri artı o füzeler denizde kum mahiyetinde
Hamas ile birlikte yapıldı. Kuma gömülerek ateşlendiler.

Hamas tan 3 tabur işidin israil birliğine katıldı. beraber hareket ediyorlar. en son insansız hava aracı gönderimi yapıldı israilin üzerine.

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye

Hamas tan 3 tabur işidin israil birliğine katıldı. beraber hareket ediyorlar. en son insansız hava aracı gönderimi yapıldı israilin üzerine.
bunları hangi medyadan takip ediyorsun ben htde yada diğer haber sitelerinde bulamıyorumda

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
bunları hangi medyadan takip ediyorsun ben htde yada diğer haber sitelerinde bulamıyorumda
Anadolu Haber ajansı, RNN Türkiye, Sütun haber .

Arkadaşımın arkadaşı Filistinli. Az da oradan bir irtibat var.

Bu tür haberler tv ye kolay kolay çıkmaz.

çoğu medya kanalı satılmış.Şu sayfayı takip etmeni öneririm

• Beğen
Tepkiler: -India-
aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye

sadece 4 israilli asker hafif yaralanmış 1 sivil ölmüş diye duydum dediğim gibi
Anadolu Haber ajansı, RNN Türkiye, Sütun haber .

Arkadaşımın arkadaşı Filistinli. Az da oradan bir irtibat var.

Bu tür haberler tv ye kolay kolay çıkmaz.

çoğu medya kanalı satılmış.Şu sayfayı takip etmeni öneririm
bende şunu öenerebilirim canlı yayın

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
sadece 4 israilli asker hafif yaralanmış 1 sivil ölmüş diye duydum dediğim gibi
Tabii tabii.. :)

İtrailin açıklamalarına bakacaksan zaten israil askerleri ölümsüz. hep hafif yaralanıyorlar. ölenler de sivil oluyor.. yav geçsin bu üçkağıtçılıkları...

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
Tabii tabii.. :)

İtrailin açıklamalarına bakacaksan zaten israil askerleri ölümsüz. hep hafif yaralanıyorlar. ölenler de sivil oluyor.. yav geçsin bu üçkağıtçılıkları...
bence daha fazla gösteririler biri bin ederler haklı çıkmak için

• Beğen
Tepkiler: zombaka
zombaka

zombaka

Üye
metenyahuyu öldürsünler köklü çözüm

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
  • Beğen
Tepkiler: -India- ve mehsevim
doctorrr

doctorrr

Üye
Hahah IŞİD İsrael'e füze atmış hem de Hamas'la birlikte ha:D Hem de Irak'tan:D Kardeşim yuh :D Haberlerimizi de AA'dan Takva Haber'den alıyoruz tahmin ettiğim gibi :D Tabi bilen eden yok da salla nasıl olsa inanırlar:) IŞİD bizzat açıklama yaptı geçen "İsrail bir fitneye bulaşmadığı sürece dokınmayacağız" diye.

Benim kaynım da ebu ali mustafa tugaylarındandı zaten:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...