İsrail devleti ,siyonizm ve illumunati hakkında.. okumayan bin pişman :ehe

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
alaStar

alaStar

Üye
    Konu Sahibi
İsrail devleti ,siyonizm ve illumunati hakkında.. okumayan bin pişman :ehe
Beyler size şimdi bi link verecem bu adamdan çoğu kimsenin haberi yoktur .biraz küfürlü konuşur fakat inançlı da bir adamdır .her sözüne katılmayabilirsiniz ama bi okuyun söylediği herşey belgelidir

TAMAMINI OKUDUKTAN SONRA BU KONU ALTINA YORUMLARINIZI YAZARSANIZ TARTIŞMADAN VE DÜZEYLİ OLARAK BİRAZ FİKİR YÜRÜTÜRÜZ HEP BERABER...

Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
Artik Savaslar Toprak Icin Olmaktan Citki .. Toprak Sozuyle Dinleri Ve Inanclari Vuruyorlar ..
Israil'i Bir Acidan Seviyorum .. Neden Mi .?
Kucucuk Bir Ulkeyken Birlik Ve Beraberlik Yapip Ulkelerini Nasil Kalkindirdiklarini Hepimiz Goruyoruz ..
Suan Dunyayi Yoneten Amerika'ya Bile Kafa Tutup Yerle Bir Edecek Gucleri Ve Teknolojileri Var ..
Israil, Musluman Ulke Olan Iran'i Vurmaya Hazirlaniyor Su Siralar ..
Iyi Mi .? Superr .!
Iran Gibi Somurucu, Pislik Bir Ulke Daha Yeryuzunde Yok .. Paris'te Katledilen 3 Kurt Kadininida Iran Rejimi Katletti .. Peki Bu Neden .?
Turkiye'de Tekrar Kurt'lere Karsi Tavir Alinsin Diye .. Bakin 2013'un Ilk Ayinda Baris Icin Birkac Adim Atildi ..
Ondan Sonra Hemen Bu Olayi Yapti Pislik Devlet Iran .. Zaten Bu Devirde Idam Cezasi Olan Tek Ulke Olan Bir Devletten Ne Beklenir Ki .?
Ama Merak Etmesin Iran Devleti .. Fransa Suan Almanya Ve Belcika Ile Isbirligi Icerisinde 3 Kurt Kadinini Katledenleri Buldu Bulacak ..
Iran'in Cikmasini Bekliyorum Bir Kurt Olarak .. Ciksinda Kurt'ler Iran'i Yerle Bir Etsin .. Fransa'dan Once Ben Davranacagim ..
Insanliktan Nasibini Almamis Bir Musluman Ulkesini Yahudi'ler Vuras Bile Arka Cikar Destek Veririmm .!

alaStar

alaStar

Üye
    Konu Sahibi
Artik Savaslar Toprak Icin Olmaktan Citki .. Toprak Sozuyle Dinleri Ve Inanclari Vuruyorlar ..
Israil'i Bir Acidan Seviyorum .. Neden Mi .?
Kucucuk Bir Ulkeyken Birlik Ve Beraberlik Yapip Ulkelerini Nasil Kalkindirdiklarini Hepimiz Goruyoruz ..
Suan Dunyayi Yoneten Amerika'ya Bile Kafa Tutup Yerle Bir Edecek Gucleri Ve Teknolojileri Var ..
Israil, Musluman Ulke Olan Iran'i Vurmaya Hazirlaniyor Su Siralar ..
Iyi Mi .? Superr .!
Iran Gibi Somurucu, Pislik Bir Ulke Daha Yeryuzunde Yok .. Paris'te Katledilen 3 Kurt Kadininida Iran Rejimi Katletti .. Peki Bu Neden .?
Turkiye'de Tekrar Kurt'lere Karsi Tavir Alinsin Diye .. Bakin 2013'un Ilk Ayinda Baris Icin Birkac Adim Atildi ..
Ondan Sonra Hemen Bu Olayi Yapti Pislik Devlet Iran .. Zaten Bu Devirde Idam Cezasi Olan Tek Ulke Olan Bir Devletten Ne Beklenir Ki .?
Ama Merak Etmesin Iran Devleti .. Fransa Suan Almanya Ve Belcika Ile Isbirligi Icerisinde 3 Kurt Kadinini Katledenleri Buldu Bulacak ..
Iran'in Cikmasini Bekliyorum Bir Kurt Olarak .. Ciksinda Kurt'ler Iran'i Yerle Bir Etsin .. Fransa'dan Once Ben Davranacagim ..
Insanliktan Nasibini Almamis Bir Musluman Ulkesini Yahudi'ler Vuras Bile Arka Cikar Destek Veririmm .!

Mazlum şimdi senin şu söylediklerinden anlıyorum ki blog u okumamış israil birlik ve beraberlikle bu hale gelmedi ve dünyayı da amerika yönetmiyor ayrıca israil amerikaya kafa filanda tutmuyor insan kendi yönettiği devlete neden kafa tutsun ki ?

İranı savunmam ama sömürücü olan iran da değil .idam cezasıyla ne alakası var onuda anlamadım açıklarsan sevinirim

O dediğin ülkelerinde böyle bir çaba içerisinde olduğunu düşünmüyorum yine hayali bir katil ortaya atacaklarını düşünüyorum kimi kötü göstermek isterlerse onu katil ilan ederler

Mazlum kardeş sana önerim şu blog u bi oku bakış açını az daha genişlet bunu sana hakaret maksatlı söylemiyorum okuyacağın yazı başka şeyleride görmene yardım edecektir

• Beğen
Tepkiler: Mazlum Somer
Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye

Mazlum şimdi senin şu söylediklerinden anlıyorum ki blog u okumamış israil birlik ve beraberlikle bu hale gelmedi ve dünyayı da amerika yönetmiyor ayrıca israil amerikaya kafa filanda tutmuyor insan kendi yönettiği devlete neden kafa tutsun ki ?

İranı savunmam ama sömürücü olan iran da değil .idam cezasıyla ne alakası var onuda anlamadım açıklarsan sevinirim

O dediğin ülkelerinde böyle bir çaba içerisinde olduğunu düşünmüyorum yine hayali bir katil ortaya atacaklarını düşünüyorum kimi kötü göstermek isterlerse onu katil ilan ederler

Mazlum kardeş sana önerim şu blog u bi oku bakış açını az daha genişlet bunu sana hakaret maksatlı söylemiyorum okuyacağın yazı başka şeyleride görmene yardım edecektir

Bunun Gibi Binlerce Blog, Kitap, Yazi, Ansiklopedi Okudugumdan Oncelikle Emin Ol :oke:
Sen Gecen Paris'te Miydin .? Orada Paris Cumhurbaskani Ve Polislerin Yuzunu Gordun Mu .?
Avrupanin 4 Bir Yanindan Gelmis Kurt Milletini Gordun Mu .? Belcika'da Yasiyorum .. Polislige Gittigimde Fransa'dan Gelen Dosyayi Gordun Mu .?
Bir Blog Okuyup Bana Kucuk Capli Oldugumu Soyluyorsun .? Cok Okuyan Degil, Gezen Bilir Lafini Umarim Duymussundur ..
Ve Yahudileri Iyi Bir Arastir .. Filmlerini Izle .. 2 Hafta Gibi Kisa Bir Surede Olsa Amerikada Kaldim .. Fransa'ya Cok Gittim .. Almanya'da Kuzenim Var Cok Gittim .. Kendim Belcika'da Yasiyorum 12 Senedir ..
Hayali Bir Karakter Mi .? =]
Bence Sen Hayal Goruyorsunn .. Oyle Bir Seyi Yapar Mi Paris .? Daha Dogrusu Yapabilir Miii .?
Yikilir Orasi Yikilirr .!
Idam'la Ne Alakasi Mi Var .? =]
Suan Dunyanin Neresinde Idam Var Diye Bakacak Olursan SIKLIKLA Musluman Ulkelerii .. Arabistan Bilmem Iran ..
Bu Geri Kalmisliliktir, Emperyalizm'i Alt Ust Etmektirr ..
Hem Muslumann .. Hemde Gel Adam As Meydanda .! Ya Bunu Hangi Zihniyet Aciklayabilir .?
Yok Bilmem Iran'da Bir Kadina Bakarsan Gozlerini Kor Ediyorlarmiss .. Sacmaliga Bak Allah Askina ..
Bana Boyle Cevap Verecegini Bilsem Konuna Bu Kadar Cevap Yazmazdim Bilee ..
Bak ; Bence Sen Renkli Medyanin Gormemezlikten Geldiklerini Gorurden Gel .. O Zaman Hak Vereceksin :oke:

alaStar

alaStar

Üye
    Konu Sahibi
Tamam mazlum haklısın :)

• Beğen
Tepkiler: Mazlum Somer
Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
bu adamın hayalgücü bayağı geniş sanırım :hmmm

• Beğen
Tepkiler: Mazlum Somer ve doctorrr
Jomolocco

Jomolocco

Üye
tartismaya musayit bir konu

alaStar

alaStar

Üye
    Konu Sahibi
Tamamen okumadan yorum yapmayın :oke:

doctorrr

doctorrr

Üye
Tezlerini komplo teorileriyle temellendiriyor. Baya uçmuş bu herif. Ben de okudum bunları da inanılası değil...

Zaten şu Illuminati geyiklerine giriyorsa eğer biri temkinli olacan aga... Hayatın gerçeklerini görmek için KCY'nin blogunu ziyaret etmenizi öneririm.

alaStar

alaStar

Üye
    Konu Sahibi
Uyuyun sevgili arkadaşlar komplo teorisi zannedin ve uyuyun :)

MrExpert

MrExpert

Üye
Bir ara çok takmiştım bunlara 2-3 yıl butür yazılar belgeseller vb. Birçok şey inceledim özetle size şunu söyleyeyim bunun adina iater illumunati diyin ister siyonist ister mason hepsi aynı örgüttür ve tektir Bunca olaylar rastlantı ürünü değil kimsede durduk yere bu kişiler için boyle bloglar yazmaz Bunlari yapan kurummu dersiniz kuruluşmu yoksa örgütmü her neyse hepsi aynı kaynaktır ve aynı ideolojiye sahiptir. :zzz:

• Beğen
Tepkiler: alaStar
alaStar

alaStar

Üye
    Konu Sahibi
Bir ara çok takmiştım bunlara 2-3 yıl butür yazılar belgeseller vb. Birçok şey inceledim özetle size şunu söyleyeyim bunun adina iater illumunati diyin ister siyonist ister mason hepsi aynı örgüttür ve tektir Bunca olaylar rastlantı ürünü değil kimsede durduk yere bu kişiler için boyle bloglar yazmaz Bunlari yapan kurummu dersiniz kuruluşmu yoksa örgütmü her neyse hepsi aynı kaynaktır ve aynı ideolojiye sahiptir. :zzz:

Aynen kardeş hepsi aynı şey ve insanlar neden hala gözü kapalı anlamak kolay ama gözümüzü açmamız lazım artık

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
  • Beğen
Tepkiler: doctorrr
alaStar

alaStar

Üye
    Konu Sahibi
Kehkeh

semihguney

semihguney

Üye
Yazıda önce yahudiler diyor . Daha sonra satanist falan diyor . Kendince fikirler atmış ortaya ama nereye dayandırıyor bunları o belli değil . Sonuçta dini imanı para olan insanların oynadığı bi oyun var ve ben buna illuminati değil emperyalizm derim .

alaStar

alaStar

Üye
    Konu Sahibi
İnsan sadece para için bu kadar kötülük yaparmı kardeşim bıkarsn bi süre sonra zaten paradan diğer konularıda okursan neden satanist dediğini anlarsın ayrıca kabala yı da bi araştır

MrTech

MrTech

Üye
abi bunu yazan arkadaşın kafası güzel nerden nereye

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...