ISO Dosyasına Gömmek İçin Driver

Sponsorlu Bağlantılar

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
    Konu Sahibi
ISO Dosyasına Gömmek İçin Driver
Arkadaşlar driver destekli bir ISO dosyası yapmak istiyorum ancak driverları nereden bulabilirim hiç bilmiyorum internette bazı iso kalıpları var formattan sonra neredeyse her driver yüklü geliyor ancak ben bunlara güvenemiyorum acaba bu tarz bir iso yapmak için gerekli driverları nereden bulabilirim şimdiden teşekkürler

exp_l0it

exp_l0it

Üye
tam olarak anlamadim, icinde driver olan format isosu mu yapicaksiniz ?

Adilx05

Adilx05

Üye
Anladığım kadarıyla sen formattan sonra yüklenecek sürücüleri tek bir sanal diske yüklemeye çalışıyorsun. Kendi setupını oluşturmak için dosyaların kayıt yolunu tek tek öğrenip sıfırdan hazırlaman lazım ama diğer türlü hepsinin içinde olduğu bi iso dosyası yapmak saçma rar veya zipe koysanda aynı sonucu alırsın.

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
    Konu Sahibi
FormatDVD'si Düzenleme/AIO Yapımı[14.03.2016-GUNCELLENDI]
bakmissindir diye dusunuyorum ama..
harici programlar gibi driver da gomebilirsin
ama sanirim dedigim yontem olmamis :D

Hocam nasıl gömeceğimi biliyorum ama önemli olan driverları bulmak teknik serviste çalışıyorum arada gelen PC lere format atınca driverları otomatik yüklenmiş olsun istiyorum bazı XP ve 7 lerde vardı bu olay

Anladığım kadarıyla sen formattan sonra yüklenecek sürücüleri tek bir sanal diske yüklemeye çalışıyorsun. Kendi setupını oluşturmak için dosyaların kayıt yolunu tek tek öğrenip sıfırdan hazırlaman lazım ama diğer türlü hepsinin içinde olduğu bi iso dosyası yapmak saçma rar veya zipe koysanda aynı sonucu alırsın.

anlamadım ama...
birşey buldum inşallah iş görür....

Adilx05

Adilx05

Üye
Hocam nasıl gömeceğimi biliyorum ama önemli olan driverları bulmak teknik serviste çalışıyorum arada gelen PC lere format atınca driverları otomatik yüklenmiş olsun istiyorum bazı XP ve 7 lerde vardı bu olay

anlamadım ama...
birşey buldum inşallah iş görür....
Şunu demeye çalışıyorum eğer driverları toplayıp paketlerini açmadan setuplarıyla kaydedecekseniz rar veya zip olarakta kaydetmek işinizi görür. Ama kendi kurulumunuzu hazırlayacaksanız sürücü paketlerinin yüklendikleri yolu bilmeniz gerekir.

• Beğen
Tepkiler: TheLastRevolution
TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
    Konu Sahibi
Şunu demeye çalışıyorum eğer driverları toplayıp paketlerini açmadan setuplarıyla kaydedecekseniz rar veya zip olarakta kaydetmek işinizi görür. Ama kendi kurulumunuzu hazırlayacaksanız sürücü paketlerinin yüklendikleri yolu bilmeniz gerekir.

hocam en son attığım link iş görecek gibi

Adilx05

Adilx05

Üye
furyzer0

furyzer0

Üye
Sitede 8+ işletim sistemlerini göremedim eski bi bilgisayarda olsa windows 10 tavsiye ederim hemde böyle sürücü aramaklada uğraşmazsınız 2 ağustos son gün.
Yarın son gün 2 ağustos ise yıldönümü güncellemesinin tarihi

Sent from mTalk using lumia950

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
    Konu Sahibi
Sitede 8+ işletim sistemlerini göremedim eski bi bilgisayarda olsa windows 10 tavsiye ederim hemde böyle sürücü aramaklada uğraşmazsınız 2 ağustos son gün.

Yarın son gün 2 ağustos ise yıldönümü güncellemesinin tarihi

Sent from mTalk using lumia950

ISO larım hazır ancak burada WIN 10 kullanabilecek yok herkes 7 istiyor :ehe bu arada XP ye driverları entegre ettim dediğim siteden ama 7 ve üzerine daha başalamadım :ehe

Üst Alt