İşletilen Fenerbahçe Başkanı :D

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
eZeL634

eZeL634

Üye
    Konu Sahibi
İşletilen Fenerbahçe Başkanı :D
1970-71 sezonu; Ligin son haftasına Galatasaray 40, Fenerbahçe 39 puanla giriyor...Son hafta Galatasaray Ankara' da PTT ile karşılaşırken,Fenerbahçe İstanbul' da Beşiktaş ile karşılaşıyor...Ankara' dan gelecek iyi bir haberin hayali ile Fenerbahçe' liler Mithat Paşa stadı tribünlerini dolduruyor...
Tarih 6 Haziran 1971... Ligde hiç bir amacı kalmamış Beşiktaş her şeye rağmen onurluca direniyor Fenerbahçe'ye... İlk devre golsüz kapanıyor...Ancak önemli bir sorun var...TRT radyo bağlantısında giderilemeyen bir arıza var... Bir türlü Ankara ile bağlantı kurulamıyor...İkinci devre, maçın 80. dakikasına kadar durum 0-0... Bu dakikada FB' li Ogün Altıparmak golü atıyor... Fenerbahçe 1-0 öne geçiyor...Fenerbahçeli idareciler Şeref tribününde golün sevincini yasarken bir haber ulaşıyor kendilerine... Galatasaray Ankara' da PTT karsısında 2-0 mağlup...Sevinçten ne yapacaklarını şaşırıyorlar... Başkan Faruk ILGAZ heyecandan yerinde duramıyor, dayanamıyor saha kenarına iniyor... Futbolcularına sesleniyor:
''Dayanın...İki dakika kaldı...Galatasaray 2-0 mağlup....Dayanın çocuklar...''...

Maç 1-0 sona eriyor... Fenerbahçe şampiyonluğu kutluyor...Tribünlerden atlayan taraftarlar sahaya iniyorlar... Fenerbahçeli oyuncular, Ziya, Nedim, Ogün, Fuat, Serkan omuzlarda... Tribünler ''Şampiyon...Şampiyon'' tezahüratları ile inliyor... Şampiyonluğu kutlamak için soyunma odasına iniyor Fenerbahçeliler... Aradan dakikalar geçtikten sonra TRT hatlarındaki arıza gideriliyor... Ve Ankara' dan maç sonucu geliyor... Galatasaray 7-1 galip...

Fenerbahçe soyunma odasında şampiyonluğu kutlayan idareciler ve futbolcularda ölüm sessizliği... Böylece 6 Haziran 1971 tarihi, lig tarihimize ''Fenerbahçe'nin Şampiyon olmadan Şampiyonluk Turu attığı'' müstesna bir tarih olarak geçiyor...! Fenerbahçe başkanı Faruk Ilgaz ise, sanırım ''En iyi isletilen kulüp başkanı'' olarak ayni sayfada kendisine özel bir yer buluyor...

• Beğen
Tepkiler: jackalmami, India ve El-CD

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
haha çok komik bayılacam gülmekten hahahaaa sesli güldüm adsadasdasdas ahahahaahahhhh krize girdim lan müthiş asdasdasdasdas

ismail

ismail

Üye
:zuhaha:
Onu geçtim yıl 2010 da durum gene aynıydı :D

yakup_281

yakup_281

Üye
fenerde takıntı haline gelmiş demekki kim kazansa fener kutluyor

• Beğen
Tepkiler: India
El-CD

El-CD

Üye
Alışmış kudurmuştan beterdir :zuhaha:

eZeL634

eZeL634

Üye
    Konu Sahibi
aynen aynen yazık su fenere :D

jackalmami

jackalmami

Üye
acıdım bak şimdi :ehe

Joker.

Joker.

Üye
:kop2:

Şampiyonuz diyene kadar 150000 kere düşünmeli fenerliler.

Black-killing

Black-killing

Üye
1970-71 sezonu; Ligin son haftasına Galatasaray 40, Fenerbahçe 39 puanla giriyor...Son hafta Galatasaray Ankara' da PTT ile karşılaşırken,Fenerbahçe İstanbul' da Beşiktaş ile karşılaşıyor...Ankara' dan gelecek iyi bir haberin hayali ile Fenerbahçe' liler Mithat Paşa stadı tribünlerini dolduruyor...
Tarih 6 Haziran 1971... Ligde hiç bir amacı kalmamış Beşiktaş her şeye rağmen onurluca direniyor Fenerbahçe'ye... İlk devre golsüz kapanıyor...Ancak önemli bir sorun var...TRT radyo bağlantısında giderilemeyen bir arıza var... Bir türlü Ankara ile bağlantı kurulamıyor...İkinci devre, maçın 80. dakikasına kadar durum 0-0... Bu dakikada FB' li Ogün Altıparmak golü atıyor... Fenerbahçe 1-0 öne geçiyor...Fenerbahçeli idareciler Şeref tribününde golün sevincini yasarken bir haber ulaşıyor kendilerine... Galatasaray Ankara' da PTT karsısında 2-0 mağlup...Sevinçten ne yapacaklarını şaşırıyorlar... Başkan Faruk ILGAZ heyecandan yerinde duramıyor, dayanamıyor saha kenarına iniyor... Futbolcularına sesleniyor:
''Dayanın...İki dakika kaldı...Galatasaray 2-0 mağlup....Dayanın çocuklar...''...

Maç 1-0 sona eriyor... Fenerbahçe şampiyonluğu kutluyor...Tribünlerden atlayan taraftarlar sahaya iniyorlar... Fenerbahçeli oyuncular, Ziya, Nedim, Ogün, Fuat, Serkan omuzlarda... Tribünler ''Şampiyon...Şampiyon'' tezahüratları ile inliyor... Şampiyonluğu kutlamak için soyunma odasına iniyor Fenerbahçeliler... Aradan dakikalar geçtikten sonra TRT hatlarındaki arıza gideriliyor... Ve Ankara' dan maç sonucu geliyor... Galatasaray 7-1 galip...

Fenerbahçe soyunma odasında şampiyonluğu kutlayan idareciler ve futbolcularda ölüm sessizliği... Böylece 6 Haziran 1971 tarihi, lig tarihimize ''Fenerbahçe'nin Şampiyon olmadan Şampiyonluk Turu attığı'' müstesna bir tarih olarak geçiyor...! Fenerbahçe başkanı Faruk Ilgaz ise, sanırım ''En iyi isletilen kulüp başkanı'' olarak ayni sayfada kendisine özel bir yer buluyor...

Niye birşey paylaşma amacı duydun

- - - Eklendi - - -

haha çok komik bayılacam gülmekten hahahaaa sesli güldüm adsadasdasdas ahahahaahahhhh krize girdim lan müthiş asdasdasdasdas

Inan yüz kaslarımdan bir tane bile biri oynamadı acep neye bu kadar güldün ?

- - - Eklendi - - -

fenerde takıntı haline gelmiş demekki kim kazansa fener kutluyor

Centilmenlik budur işte

- - - Eklendi - - -

aynen aynen yazık su fenere :D

İlk önce şu yazmasını öğren ve hangi takımlıysan git onun halini düşün

- - - Eklendi - - -

acıdım bak şimdi :ehe

Koskoca klübe acıyorsun onlar ise sen var olduğundan bile haberdar değil

- - - Eklendi - - -

:kop2:

Şampiyonuz diyene kadar 150000 kere düşünmeli fenerliler.

Kimseyi ilgilendirmez bu

- - - Eklendi - - -

Şimdi herkese söylüyorum mübalağada çizgiyi aşıyorsunuz komik olmayan birşeye sırf fenerli değilsiniz diye gülmeye çalışıyorsunuz Türkiyenin en büyük klübüyle dalga geçiyorsunuz Bide kendi klübünüzle kıyaslama yapın

.yaRasa.

.yaRasa.

Üye
neyse işte sene... geçen sene...

galatasaray fenerbahçe karşısında, beraber bile kalsa şampiyon..

işte o an zaman geçsin diye yapılan şebeklik... futbol tarihine kara bir leke olarak geçecek.

daha da kötüsü bu nesil bunun farkında değil.

eZeL634

eZeL634

Üye
    Konu Sahibi

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

Centilmenlik budur işte

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

Kimseyi ilgilendirmez bu

- - - Eklendi - - -

Şimdi herkese söylüyorum mübalağada çizgiyi aşıyorsunuz komik olmayan birşeye sırf fenerli değilsiniz diye gülmeye çalışıyorsunuz Türkiyenin en büyük klübüyle dalga geçiyorsunuz Bide kendi klübünüzle kıyaslama yapın

Kardes bır kere senı ılgılendırmez kımın ne paylasıp yazdıgı, konu kuralları ıcınde bır paylasım olmustur herhangı bır sıkayetın varsa yonetıcılere gıdersın gelıpte burda mıllete laf sokma cabasına gırme.

Kingmortall

Kingmortall

Üye
tartışmayalım arkadaşlar :oke:

Black-killing

Black-killing

Üye

Kardes bır kere senı ılgılendırmez kımın ne paylasıp yazdıgı, konu kuralları ıcınde bır paylasım olmustur herhangı bır sıkayetın varsa yonetıcılere gıdersın gelıpte burda mıllete laf sokma cabasına gırme.

Benim yazmamda seni ilgilendirmez bir şikayetin varsa yöneticilere gidersin gelipte burda bana laf sokma çabasına girme

- - - Eklendi - - -

işte o an zaman geçsin diye yapılan şebeklik... futbol tarihine kara bir leke olarak geçecek.

Aynen kardeş ama farkında olanlar var .

ismail

ismail

Üye

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

Centilmenlik budur işte

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

Kimseyi ilgilendirmez bu

- - - Eklendi - - -

Bak ne güzel demişsin sende fenerlisin diye resmen konunun ................... zorunda değilsin.
Gül geç gülemiyorsanda girmezsin sadece şikayet edersin

eZeL634

eZeL634

Üye
    Konu Sahibi
senin şikayetin varsagit şikayet et gelip burdaona buna laf atan sensin. Yarası olan gocunur bir kere takımın iyiyse bilen bilir zaten gelipte burda ortamı germeye hakkın yok.

India

India

Üye

dinime küfreden müslüman olsa...

Black-killing

Black-killing

Üye
Bugüne kadar fenerle olan capslere hiçbir zaman şikayet etmedim aksine bende mert günokla dalga geçilen capsi paylaştım ama Bi sınır var çizgiyi geçtiniz lütfen daha fazla uzatmadan konu kapatalım

- - - Eklendi - - -

senin şikayetin varsagit şikayet et gelip burdaona buna laf atan sensin. Yarası olan gocunur bir kere takımın iyiyse bilen bilir zaten gelipte burda ortamı germeye hakkın yok.

Şikayet felan uğraşmam.Ben ortam gerici yorum yaptım.Sende şuan bana cevap vererek yapıyorsun şikayet et beni yorum yazmana gerek yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt