islemci degistirme hatasi

Sponsorlu Bağlantılar

eskbxl

eskbxl

Üye
    Konu Sahibi
islemci degistirme hatasi
selam arkadaslar benim ana kartim msi ms 7301 bunda intel core 2 dou e 6300 olan islemciyi intel core 2 dou e8400 ile degistimek istedim ama pc acilmadi hic bir ses uyarsida vermedi fanlar normal calisiyor. bir kac yere sordum desteklemiye bilir dediler. sonra tekrar eski islemciyi taktigimda yine ayni sorun oldu hic bir uyari vermiyor ve pc acilmiyor. ( bios pilini soktum ramleri sokup yerlerini degistirdim ekran kartini sokup yeniden taktim yinede olmadi) yardimlariniz icin simdiden tesekkur ederim

• Beğen
Tepkiler: Van Hohenheim

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
termal macun sürmediysen açılmayabilir çünkü işlemci aşırı ısınıp kendini kapatıyor ben çok karşılaştım

• Beğen
Tepkiler: eskbxl
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
  • Beğen
eskbxl

eskbxl

Üye
    Konu Sahibi
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
yok surdum hatta iki kere temizledim oyle surdum ama ikisindede sonuc alamadim simdi kendi islmecisi takili termal macun da var ama yinede acilmiyor hic bir uyarida vermiyor fanlar ve dvd ler calisiyor.

Satın aldığın Termal macun kaliteli bir macunmuydu yani fiyat bakımından...

• Beğen
Tepkiler: Van Hohenheim ve eskbxl
eskbxl

eskbxl

Üye
    Konu Sahibi
walla onu bilmiyorm ama ilk aldigimda isleciyigi sokup temizledim ve geri takip kullamistim o macunla daha oncede kullanmistim ve calisiyorlardi.
Satın aldığın Termal macun kaliteli bir macunmuydu yani fiyat bakımından...

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Demekki sorun termal macundan kaynaklanmıyor

• Beğen
Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
soğutucuyu düzgün takamamıs olabilirsin

• Beğen
Tepkiler: eskbxl ve CaptainPrice.
eskbxl

eskbxl

Üye
    Konu Sahibi
Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
tecrübelerime dayanarak böyle sorunlar ya işlemciden ya da ramden olur o zaman ramde sorun var başka ram deneme şansın var mı

• Beğen
eskbxl

eskbxl

Üye
    Konu Sahibi
tecrübelerime dayanarak böyle sorunlar ya işlemciden ya da ramden olur o zaman ramde sorun var başka ram deneme şansın var mı
evet var denedim 2 tane gb bir tane 1 gb ram sirayla sokupr taktim ikisini ayni anda taktim yine olmadi.
daha dun calisisan islemciyi taktim yine calismiyor.

• Beğen
Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
o zaman servise ver yapacak birşey yok

• Beğen
Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
birşey soracam pcnin düğmesine bastığın zaman yazılı uyarı veriyor mu yoksa hep siyah ekran mı

• Beğen
Tepkiler: eskbxl ve CaptainPrice.
Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
hep siyah ekran hic bir ses veya goruntu uyarisi vermiyor.
Hmm ben böyle sorunlar ile karşılaştığımda sorun ya ramde ya da işlemcide oluyor yapılabilecek şeyleri uğraştık olmadı en iyisi servise götürmek ...
hep siyah ekran hic bir ses veya goruntu uyarisi vermiyor.
Hmm ben böyle sorunlar ile karşılaştığımda sorun ya ramde ya da işlemcide oluyor yapılabilecek şeyleri uğraştık olmadı en iyisi servise götürmek ...

• Beğen
eskbxl

eskbxl

Üye
    Konu Sahibi
onlarada sordum hemen anakart olmus deyip anakart satmaya calisiyorlar.

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
anakartdan da olabilir gayet mantıklı yani birkaç bilgisayarcıya götür hepsi anakart ölmüş derse ölmüştür internetten 2. El anakart bulabilirim benimde ölmüşdu internetten aldım 2. El

• Beğen
eskbxl

eskbxl

Üye
    Konu Sahibi
anakartdan da olabilir gayet mantıklı yani birkaç bilgisayarcıya götür hepsi anakart ölmüş derse ölmüştür internetten 2. El anakart bulabilirim benimde ölmüşdu internetten aldım 2. El
bende oyle dusunuyor bir tane buldum
gigabyte hm61.d2h lga1155 ve
i3 3220 lga 1155 birlikte 80 euro alacagim bir tanede 4 gb dd3 rem 20 euro

Üst Alt