Islak hamburger

Sponsorlu Bağlantılar

ismail

ismail

Üye
    Konu Sahibi
Islak hamburger
@Revengeful Mert tattın mı bunu nasıl bişi

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Salçalı bir sos ile ıslatılmış ekmeğin içinde, sarımsaklı kalın bir köfte bulunan ucuz hamburger. Ben sevmemiştim ama Ankara'da denedim sadece. İstanbul'dakiler daha iyidir tabi.

• Beğen
Tepkiler: Mad EagLe, Furkan Emekli ve -Börteçine-
ismail

ismail

Üye
    Konu Sahibi
Salçalı bir sos ile ıslatılmış ekmeğin içinde, sarımsaklı kalın bir köfte bulunan ucuz hamburger. Ben sevmemiştim ama Ankara'da denedim sadece. İstanbul'dakiler daha iyidir tabi.
onun için istanbula gidemem tabi :) denemiyorum o zaman sağolasın :)

sLeepLe

sLeepLe

Üye
hamburgerin ıslağı mı olur ya alıcan mis gibi normalini yicen :) wooper ya da kenar köşedeki dükkanlardan çok güzel yapanlar var Kocaelide onu yerim :D

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine-
SHS

SHS

Üye
hiç yemedim ıslak, ist yolumuz düşerse gömerim 2-3 :D

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
sizin gibi gençleri istiklal caddesinde görmek isteriz. Valla hacı ben gördüm la dedim bu ne hayatta yemem vıcık vıcık iğrenç görünüyor. Zorla yedirdiler. Bi yedim dedim 1 tane daha. Sonra bir tane daha. Gerçekten mükemmel birşey istiklal caddesinin girişinde var. Sıra sıra dönercilerde bulunuyor. İçinde de var. Küçük oluyor zaten çerez gibi ama normal hamburger gibi soğuk olmuyor. Ekmeği de sıcacık oluyor ağızda dağılıyor. Kolayla çok iyi gidiyor.

• Beğen
Tepkiler: ogzhnoTr, Oğuzhan, sLeepLe ve 1 kişi daha
0MG90

0MG90

Üye
Bende deneyeyim bi

• Beğen
ismail

ismail

Üye
    Konu Sahibi
sizin gibi gençleri istiklal caddesinde görmek isteriz. Valla hacı ben gördüm la dedim bu ne hayatta yemem vıcık vıcık iğrenç görünüyor. Zorla yedirdiler. Bi yedim dedim 1 tane daha. Sonra bir tane daha. Gerçekten mükemmel birşey istiklal caddesinin girişinde var. Sıra sıra dönercilerde bulunuyor. İçinde de var. Küçük oluyor zaten çerez gibi ama normal hamburger gibi soğuk olmuyor. Ekmeği de sıcacık oluyor ağızda dağılıyor. Kolayla çok iyi gidiyor.
yollasana ankaraya bi kaç tane Halis hocam :D

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Ben de 3 tane ıslak hamburger yedim ama param boşa gitmesin diye :ehe

• Beğen
Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
İstanbul'da ıslak hamburger sevmeyeni dovuyorlar. :DK
Kızılkayalar... (L)

• Beğen
Tepkiler: Mad EagLe
UpOneTR

UpOneTR

Üye
Yemem yedirtmem

• Beğen
Tepkiler: Baranbaris
ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
Şimdi gençler abiniz istiklalde okuyor lütfen :D tadı o kadarda güzel değil hamburgerde sarımsak yok sarımsakta hamburger var resmen. Sarımsak kısmı azaltılırsa tadı gayet güzel. Ha bide küçük doyurmuyor yani. Tadımlık bişey. Çok mu gerekli hayır onun yerine burgerdan dondurma yiyin :D

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Şimdi gençler abiniz istiklalde okuyor lütfen :D tadı o kadarda güzel değil hamburgerde sarımsak yok sarımsakta hamburger var resmen. Sarımsak kısmı azaltılırsa tadı gayet güzel. Ha bide küçük doyurmuyor yani. Tadımlık bişey. Çok mu gerekli hayır onun yerine burgerdan dondurma yiyin :D
Galatasaray Lisesi mi?

xmustx

xmustx

Üye
hacı o dediğin yerde bende yemiştim.ertesi sabahta sucuk döner tatmıştım @Mad EagLe

• Beğen
Tepkiler: ogzhnoTr

Üst Alt