İşe gitmemek için kolunu kesti

 • 1 Mayıs 2011
 • 913 Okunma
 • 14 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. < Resmi açmak için tıklayın >


  Adana'nın Çamlıbel Mahallesi'nde oturan E.Ç., eğitimini yarıda bırakınca, ailesi tarafından bir kebapçı ustasının yanına çırak olarak verildi.
  "TANIMADIĞIM İKİ KİŞİ KOLUMU KESTİ"
  İşyerinde temizlik ve siparişleri dağıtma görevi verilen E.Ç., sabah evden çıktıktan bir süre sonra geri döndü. Kolundan kanlar akan genç, ailesine, "İşe giderken tanımadığım 2 kişi yolumu kesti. Benden bisikletimi istedi. Vermeyince kolumu bıçakla yaralayıp, bisikleti de alıp gittiler" dedi. DHA'nın haberine göre; yakınları tarafından hastaneye götürülen E.Ç.'nin kesilen kolundaki yara ve zedelenen damarları cerrahi müdaheleyle dikildi.
  GASP ŞİKAYETİNDE BULUNDU
  Taburcu edilen E.Ç., yakınları ile birlikte Akıncılar Polis Merkezi Amirliği'ne giderek, gasp şikayetinde bulundu. Yaralı gencin anlattıklarını dinleyenpolis, olayın meydana geldiği yeri göstermesini istedi. Polislerle birlikte olayın olduğunu söylediği Yenidoğan Mahallesi'ne giden E.Ç. çelişkili ifadeler kullanmaya başladı.Polisin ısrarlı soruları karşısında ağlamaya başlayan E.Ç., gaspa uğramadığını belirtip, "Ben okulu bırakınca ailem kebapçıda çalıştırmaya başladı. Ben çalışmak istemiyorum. Beni yaralı görünce başıma kötü şeylerin gelmesinden korkup işe göndermeyeceklerini düşündüm, bu yüzden de bisikletimi sakladım. Kolumu da bıçakla kesip eve gittim" diye konuştu.
  CEZASI OLDUĞUNU ÖĞRENİNCE AĞLADI
  Bisikleti sakladığı yeri de polise gösteren E.Ç., 'suç uydurmak, yalan beyanla polisi oyalamak' suçlarından hakkında işlem yapılacağı söylenince pişman olduğunu söyleyerek, "Suç uydurmanın cezası olduğunu bilmiyordum. Bilseydim, aileme çalışmak istemediğimi açık açık söylerdim" diye ağlamaya başladı. Yaşı ve suç kaydı olmaması nedeniyle E.Ç. hakkında işlem yapmayan polis, genci yakınlarına teslim etti.
   


  Yazan: Kral 63
  -efşan ve mcnpl4 bunu beğendi.
 2. çocuğun yaptığını değil, aileyi küçümsemek gerek.
   
  'TUĞ' ve djlkr bunu beğendi.
 3. Ailede suc belli ki ailesi sorunlu !
   
 4. eğitimin önemini buradan görebiliyoruz.yazık diyorum sadece:hmmm
   
 5. Eğitiim şart :bann:
   
 6. vay be ! duruma bakk!!
   
 7. :hmmm
   
 8. böyle olaylar genelde adana da çıkıyor :allalla::allalla:
   
 9. olaylı adana:) SAGOL
   
 10. bundan ailesi sorumlu çünkü ona öğrenmeyi öğretmemişler.
   
 11. :oke:
   
 12. daha çok o çocuğun kolunu kesen gerizekalıların ailesinde sorun
   
 13. nasıl aile var arkadaş
   
 14. aynı şey :D
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
20/01/2019 - 20:51