İşe gitmemek için kolunu kesti

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kral 63

Kral 63

Üye
    Konu Sahibi
İşe gitmemek için kolunu kesti

Adana'nın Çamlıbel Mahallesi'nde oturan E.Ç., eğitimini yarıda bırakınca, ailesi tarafından bir kebapçı ustasının yanına çırak olarak verildi.
"TANIMADIĞIM İKİ KİŞİ KOLUMU KESTİ"
İşyerinde temizlik ve siparişleri dağıtma görevi verilen E.Ç., sabah evden çıktıktan bir süre sonra geri döndü. Kolundan kanlar akan genç, ailesine, "İşe giderken tanımadığım 2 kişi yolumu kesti. Benden bisikletimi istedi. Vermeyince kolumu bıçakla yaralayıp, bisikleti de alıp gittiler" dedi. DHA'nın haberine göre; yakınları tarafından hastaneye götürülen E.Ç.'nin kesilen kolundaki yara ve zedelenen damarları cerrahi müdaheleyle dikildi.
GASP ŞİKAYETİNDE BULUNDU
Taburcu edilen E.Ç., yakınları ile birlikte Akıncılar Polis Merkezi Amirliği'ne giderek, gasp şikayetinde bulundu. Yaralı gencin anlattıklarını dinleyenpolis, olayın meydana geldiği yeri göstermesini istedi. Polislerle birlikte olayın olduğunu söylediği Yenidoğan Mahallesi'ne giden E.Ç. çelişkili ifadeler kullanmaya başladı.Polisin ısrarlı soruları karşısında ağlamaya başlayan E.Ç., gaspa uğramadığını belirtip, "Ben okulu bırakınca ailem kebapçıda çalıştırmaya başladı. Ben çalışmak istemiyorum. Beni yaralı görünce başıma kötü şeylerin gelmesinden korkup işe göndermeyeceklerini düşündüm, bu yüzden de bisikletimi sakladım. Kolumu da bıçakla kesip eve gittim" diye konuştu.
CEZASI OLDUĞUNU ÖĞRENİNCE AĞLADI
Bisikleti sakladığı yeri de polise gösteren E.Ç., 'suç uydurmak, yalan beyanla polisi oyalamak' suçlarından hakkında işlem yapılacağı söylenince pişman olduğunu söyleyerek, "Suç uydurmanın cezası olduğunu bilmiyordum. Bilseydim, aileme çalışmak istemediğimi açık açık söylerdim" diye ağlamaya başladı. Yaşı ve suç kaydı olmaması nedeniyle E.Ç. hakkında işlem yapmayan polis, genci yakınlarına teslim etti.

• Beğen
Tepkiler: -efşan ve mcnpl4

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
çocuğun yaptığını değil, aileyi küçümsemek gerek.

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2149105 ve djlkr
iskenlii

iskenlii

Üye
Ailede suc belli ki ailesi sorunlu !

buketcik

buketcik

Üye
eğitimin önemini buradan görebiliyoruz.yazık diyorum sadece:hmmm

55_BeRKaN_55

55_BeRKaN_55

Üye
:hmmm

technoshark

technoshark

Üye
vay be ! duruma bakk!!

By_AkA

By_AkA

Üye
:hmmm

Silinen Üye 2149105

Kapalı Hesap
böyle olaylar genelde adana da çıkıyor :allalla::allalla:

pelın_

olaylı adana:) SAGOL

Fahrettin.Onay

Fahrettin.Onay

Üye
bundan ailesi sorumlu çünkü ona öğrenmeyi öğretmemişler.

-efşan

-efşan

Üye
nasıl aile var arkadaş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...