Iron Man V1.1.1 (demir Adam) Oyunu Hilesi!! Paylaşım

Sponsorlu Bağlantılar

lale63

lale63

Üye
    Konu Sahibi
Iron Man V1.1.1 (demir Adam) Oyunu Hilesi!! Paylaşım
Arkadaşlar dün akşam aralıksız 4 saat bu hileyi aradım ve sonunda buldum kendim denedim ve oldu.nasıl yapıldıgını anlatacam şimdi.marketten normal olarak oyunumuzu indiriyoruz oyuna giriyoruz görevleri yaptıktan sonra çıkıyoruz.internet baglantımızı kesiyoruz çünkü apk offline apk.kuruyoruz apkyı oyunun üzerine gelen uyarıya evet diyoruz.kurduktan sonra normal şekilde oyunumuza giriyoruz.görev yapıyoruz ve zırh tamiri isteyecek sizden.zırhınızı tamir ettiginiz para sınırsız olacak.inanmayan arkadaşlar için resim çektim

parayı görüyorsunuz arkadaşlar

buda aldıgım zırhlar.inanmayanlar için çektim benden onaylı

Arkadaşlar indirmesi kolay olsun diye zippyshareye upload ettim işinize yarayacagına eminim.herkes para sıkıntısı çekiyordur

<<İŞTE LİNK>>> burdan indirebilirsiniz virüs taramasından geçti gönül rahatlıgıyla kullanın takıldıgınız bi yer olursa sorabilirsiniz ama oyuna girerken wifi ve mobil veriyi kapatın.emege saygı bi teşekkür yeter alıntı yapılacaksa maxicep adına yapılırsa sevinirim

• Beğen
Tepkiler: thanhcte, soyupakhasan, artistsefa ve 2 diğerleri

volkanik38

volkanik38

Üye
arkadaşım oyunun üzerine kurulmuyor "farklı bir imzaya sahip mevcut dosya var" diyor

• Beğen
Tepkiler: Alpaydın3290

wolfjr

Üye
Oyunu silerse kayıtlı oyun gitmez mi

1515kaan

Üye
yapabilen varsa tam açıklığıyla anlatsa sevinirim

tefecı

Üye
Kendi obb dosyasimi kullanilcak

burakcanalgul

Üye
Zor degil telefonunuza bu apk yi indirip oyunu yukleyin sonra tekrar apk yi yukleyin sorununuz cozulecektit bende calisiyor ama cok sıkıci :-D

lale63

lale63

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaslar ben marketten indirdigim surum uzerine bu apkyi kurdum ve oldu

- - - Eklendi - - -

arkadaşım oyunun üzerine kurulmuyor "farklı bir imzaya sahip mevcut dosya var" diyor

OYunun v1.1.1 surumune mi sahipsin.tekrar kontrol etmende fayda var

- - - Eklendi - - -

Oyunu silerse kayıtlı oyun gitmez mi

Arkadasm para sinirsz oluyor kayitli oyuna ihtiyacn mi var

- - - Eklendi - - -

yapabilen varsa tam açıklığıyla anlatsa sevinirim

Anlatm gayet net oyunun uzerine kuracaksn

- - - Eklendi - - -

Zor degil telefonunuza bu apk yi indirip oyunu yukleyin sonra tekrar apk yi yukleyin sorununuz cozulecektit bende calisiyor ama cok sıkıci :-D

EVet yaw cok sıkıcı oluyor ama obur turlude cok zor :) 15000 mavi para 100 dolar :)

- - - Eklendi - - -

300 kişi bakmış ve bir teşekkür yok :D şaşırtıcı eski maxicep üyeleri nerde eskiden hiçbir konu böyle olmazdı ilginç dogrusu...

• Beğen
Tepkiler: soyupakhasan ve Akhtoher
volkanik38

volkanik38

Üye
benimki v1.1.1 miş kardeşim.Bu sürümün hilesini verebilir misin?

Lohengram

Lohengram

Üye
Ben 1 ay önce indirmiştim başka siteden işe yarıyor bilginize :oke:

uartuk

uartuk

Üye
faydalı bi paylaşım olmuş oldukçada net anlatmış emeğe saygı :tşk:

Mrdice

Üye
eyvallah kardeş iyi geldi bu :) :) paylaşımlarının devamını bekleriz bu arada o hileyi aldığın siteyi verirsen bizde bi inceleyelim :) :)

lale63

lale63

Üye
    Konu Sahibi
eyvallah kardeş iyi geldi bu :) :) paylaşımlarının devamını bekleriz bu arada o hileyi aldığın siteyi verirsen bizde bi inceleyelim :) :)

Tesekkur ederim :) ama site paylasmak yasak galiba ayrica en azndan 100 tane siteye girdim bidaha bulacagimi sanmiyorum :))

foreverthe

foreverthe

Üye
Teşekkürler :)

smh60

smh60

Üye
saolasın