iremmden forum üyelerine...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
iremm

iremm

Üye
    Konu Sahibi
ETKİ - TEPKİ OLAYI

Klasik tepki: "Sıraya geç kardeşim." ( Omayra)

Neoklasik tepki: "Şeker kardeşim sıraya geçiver." (Servan)

Realist tepki: "Sıra var." (von_hoijdonk :ehe )

Sürrealist tepki: "Sallandıracaksın bunlardan ikisini Kızılay'da bak bir daha yapabiliyorlar mı?" (Nazy :ehe)

Romantik tepki: "Beyefendi galiba sırayı görmediniz." (Seli)

Modern tepki: "Efendim insanımız eğitimsiz. Halbuki Avrupa'da..."(Madgirl)

Postmodern tepki: "Sırana geç lan ayı!" ( Salih :ehe)

Uzlaşımcı tepki: "Acelesi olmasa öne geçmezdi, üzmeyin garibi..."(Canturgay :ehe)

Devrimci tepki: "Altyapı sorunları çözülmeden halkımız sıraya geçmez.Devrim olunca herkes hizaya gelecek." (Ferret :ehe)

Kaderci tepki: "İki dakika fazla beklesek kıyamet mi kopar? Kısmetse hepimizin işi görülür."(Ceren :op:)

Felsefeci (septik kuşkucu) tepki: "Ön ve arka kavramları görecelidir. O tarafın ön taraf olduğuna kim karar verdi? Öne geçtiğini zanneden, aslında arkaya geçmiş olabilir."(Kadirşinas :coold:)

Kantçı tepki: "Efendim, algılanmayan şeyler yok demektir. Bakmayın o tarafa,adam yok olur." (Diablos)

Kötümser varoluşçu tepki: "Herkes bir gün ölecek. Onurlu bir şekilde bekleyin. Bir gün o adam da ölecek." ( Ufuk)

İyimser varoluşcu tepki: "Sıkmayın canınızı, şu anın tadını çıkarmaya çalışın. Bakın ne güzel hayattasınız ve birileri önünüze geçebiliyor." (dreamgirls)

Hümanist tepki: "İnsanlık bir bütündür. Birimiz hepimiz, hepimiz birimiz için. Dolayısıyla birimiz öne geçince, aslında hepimiz öne geçmiş oluyoruz ( Negative :ehe )

mservank

mservank

Üye
:kop:

grafikseli 84

grafikseli 84

Üye
irem...hayat güzel ve tadına varıyorum ama bazı şeyler hep aynı....

CEREN

CEREN

Üye
süperdi irem hepside tam anlamıyla uymuş gercekten bravo sana:yuru
hele ben gercekten çok kaderciyim ii tanı koymuşun aferin sana:D:D:D:D

_dumanist_

_dumanist_

Üye
:kop: Güzel olmuş...

leiche

leiche

Emekli Yönetici
hepsi 10 numara olmuş :)

leiche

leiche

Emekli Yönetici
yok yok böle ii :D

dreamnoble

dreamnoble

Üye
:kop::kop::kop:

Süper gerçekten..Teşekkürler İrem..

DefectoR

Üye
güzelmiş ellerine yüreğine sağlık...

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
irem seni harbiden tebrik ediyorum nerden esiyor bunlar anlamadım:)

Diyorum ya sende ne cengaverlikler varmışda haberimiz yokmuş:D Ama artık anlıyoruz..

Durmak yok iremm yola devam :D

iremm

iremm

Üye
    Konu Sahibi
DiaBLoS™;968743' Alıntı:
irem seni harbiden tebrik ediyorum nerden esiyor bunlar anlamadım:)

Diyorum ya sende ne cengaverlikler varmışda haberimiz yokmuş:D Ama artık anlıyoruz..

Durmak yok iremm yola devam :D

:ehe:ehe diablos imza süper olmuş buarada :ehe

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Teşekkür ederim ünlü bir bilim adamından çaldım da :)

Nazy

Nazy

Üye
ben taksim derdim:ehe

ufuk023

Üye
güzel olmuş ellerine sağlık :) kötümser biriymişim walla çok kötü adamım ben erol taş gibiyim dikkat edin...:ehe şaka şaka çok güzel olmuş....:) :pro:

Salihyet

Salihyet

Üye
Postmodern tepki: "Sırana geç lan ayı!" ( Salih :ehe)

hatta , " Sırana geç yiğenim, ağzını burnunu kırarım valla :D "

mAd_girL

mAd_girL

Üye
:D süper valla :D

looney

looney

Üye
süper komik olmuş :D

iremm

iremm

Üye
    Konu Sahibi
:bigstar:

:ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt