İrem - Bu kadar içten şarkı söylenir mi?

Sponsorlu Bağlantılar

tuna

tuna

Üye
Evet Gerçekten Allah Sabır Versin..

_aLTaN_

_aLTaN_

Üye
Özellikle Hayalet sevgilim kısmını acaip soylemiş.Tuylerim diken diken oldu..................... :'(
Bu arada eger isterseniz ordaki dosyanın uzerine sağ tıklayıp hedefi farklı kaydet diyerek kaydedebilirsiniz(biliosunuzdur ama soliim dedim :) )

schweppes

Üye
çok güzel
kayıttan dolayı yazık olmuş

UndeRqRo.uNd

Üye
ilk duyduqumda anlamadım ama sonradan anlaşılıyo fakat ses kalitesi ve çekilen stüdyo dandik o yüzden eqer iyi olsa allaah

the_patriot

Üye
Originally posted by UndeRqRo.uNd@Jul 4 2005, 06:12 PM
ilk duyduqumda anlamadım ama sonradan anlaşılıyo fakat ses kalitesi ve çekilen stüdyo dandik o yüzden eqer iyi olsa allaah
[post=103161]Quoted post[/post]​

arkadaşım bu ses stüdyo da çekilmedi !!, cep telefonu tarafından kaydedildi, kalitenin çok iyi olmaması normal ;)

UndeRqRo.uNd

Üye
yav ben en başta yazıyı okumamışım pardon o duruma qöre normal : )

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
ee insanoglu biseylerin degerini kaybetmeden anlamio :( sarki supper herkes dinlemeli ;;)

_aLTaN_

_aLTaN_

Üye
Kesinlikle herkes dinlemeli.
MEsela ben msnime nick yapıorum birazdan :) ;)

yılmass_

yılmass_

Üye
abi tüğlerim diken diken oldu wlla

legal-illegals

Üye
abi bu olayın gerçeklik payı nedir ? mesela bu hikayeyi kim söylemiş ? bana biraz başka işler var gibi geldi, kız sonra fırlayıp birden bire Tuğba ekinci gibi olmasın ama sesi güzel :)

midnight

midnight

Üye
Şarkı fena değil, acıklı ve gerçek bir öyküsü olması da şarkıyı daha dramatik yapıyor,
Bu olay bana yanlış hatırlamıyorsam Falco'nun Gina adlı şarkışını hatırlattı, o da kız arkadaşını buluşmak için randevu verdiği bir barda (olay Almanya'da geçiyordu), bekletmiş ve bara girdiğinde kızarkadaşını tecavüz edilmiş ve ölü olarak bulmuştu 8)

_KadirşinaS_

Üye
Abi her dinleyişimde ağlayacak gibi oluyorum yaaaa bak yine gözlerim sulandı :cray: :cray:

_aLTaN_

_aLTaN_

Üye
Originally posted by NUMANSABİT@Jul 5 2005, 12:49 PM
Abi her dinleyişimde ağlayacak gibi oluyorum yaaaa bak yine gözlerim sulandı :cray: :cray:
[post=103662]Quoted post[/post]​
Yemin Ederim aynen katılıyorum.... :'(

SelmanTE

SelmanTE

Üye
wallahi bu kız beni aqlattı abi ya :'(
maxicep e bir daha qirmek nasip olmasın ki aqlattı ya.
ya attra nerden buldun bunu
bu kişilerle bi tanışıklıqın filan warmı
bi şekil yapalım maxicep olarak
aynı durumda bizde olabilirdik { Allah Korusun }

aTTra

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by _CoMPuTeRoRiST_@Jul 5 2005, 02:45 PM
wallahi bu kız beni aqlattı abi ya :'(
maxicep e bir daha qirmek nasip olmasın ki aqlattı ya.
ya attra nerden buldun bunu
bu kişilerle bi tanışıklıqın filan warmı
bi şekil yapalım maxicep olarak
aynı durumda bizde olabilirdik { Allah Korusun }
[post=103750]Quoted post[/post]​

Teyzemin kızı :kop:

Nereden tanıyacam yaf :) Bir yerlerden buldum, beğenirsiniz diye siteye ekledim işte :)

Şarkıyı mükemmel yorumlamış. Kendi yazmış, kendi çalmış, kendi yorumlamış. Süper..

İbo Bey

Üye
Originally posted by aTTra@Jul 5 2005, 08:55 PM
Şarkıyı mükemmel yorumlamış. Kendi yazmış, kendi çalmış, kendi yorumlamış. Süper..
[post=103984]Quoted post[/post]​
Tam özeti! :'(

delimakina

Üye
benimde böle bi arkadasım var oda çok kalite söylüyo ama buun hayatı hikaye olmus

delimakina

Üye
çok ktü oldum ya

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
abi bundan sonra bir irem hayranıyım kasedi çıksın korsan değil orjinalini aljam walla :agla:

rapci_cariye

Üye
Originally posted by NeedLeFLuff@Oct 8 2005, 07:46 PM
abi bundan sonra bir irem hayranıyım kasedi çıksın korsan değil orjinalini aljam walla :agla:
[post=186961]Quoted post[/post]​

;;)

wala bende hikayesini as önce okudum :supriz: wee gereckten sarkıda hikayeside cok etkileyici :agla:

Üst Alt