İran'dan Türkiye'ye Suriye tehdidi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yavuzkaraca

yavuzkaraca

Üye
    Konu Sahibi
İran'dan Türkiye'ye Suriye tehdidi
İranlı parlamenter, Türkiye'nin Suriye'ye saldırması durumunda İran'ın buna karşı sessiz kalmayacağı uyarısında bulundu.

İran'ın İSNA Haber Ajansı ile konuşan Emir Hüseyin Gazizade, "Ankara, ABD'nin oyun alanında oynuyor ve son birkaç aydır emperyalist ve sömürgecilerin aleti olmuştur. Bu bir İslam ülkesine yakışmıyor" iddiasında bulundu.
İRAN SESSİZ KALMAZ

İran'ın, Suriye'ye karşı muhtemel saldırıyı tahammül edemeyeceğini söyleyen Gazizade, "Türkiye, Suriye'ye saldırırsa İran buna sessiz kalmaz ve somut eylemde bulunur" diye konuştu.

Gazizade, "Türkiye'yi macera aramama konusunda uyarıyorum" dedi.

Hüseyin Gazizade, Cumhurbaşkanı Mahmud Ahmedinejad'a yakın Sebat (Paydari) Partisi Meşhed şehrinin milletvekili.

10 gün önce de İran Genelkurmay Başkan Yardımcısı Tuğgeneral Mesut Cezayeri, ülke ismi anmadan, İran'a dost ülkelerin güvenliğinin tehdit edilmesi durumunda İran olarak "gerekli ve çok ciddi reaksiyon" göstereceklerini söylemişti.

KAYNAK: ensonhaber.com

codblackops2

codblackops2

Üye
bunlarda çok kaşındı :hmmm

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Girsek anca karizmamızı düzeltiriz bi isimize yaramaz bizim insanımız yagma yapmaz abd gibi ama sırf su kendini bisey sananlar için bombalardım orayı.Türkiyenin gizli gücünden habersiz bunlar yanı baslarında Türkiyeye baglı ajanlar dolu.2 tane havai fisek ürettiler diye hava basıyolar o füzeleri bombaları Türkiyenin arkasına sıgınıp ürettiler unuttular sanırım.Türkiye ile süper güc olucaz deyip yagcılık yaparken iyiydi ve artık belli oldu bunlar böyle havladıgına göre bölge Türkiyenin eline geçiyor.

>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
iran kendini musluman saniyo kanundan korkuyo ordaki kadinlar turkiyeye gelince heryerini aciyor kanun olmasa iranli kadinlar yemin ederim pavyondan cikmaz

yavuzkaraca

yavuzkaraca

Üye
    Konu Sahibi
haklısın hocam

>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
ben dogubeyazit sinirina gittim iranli askerler bira sigara dileniyor bunlar mecburiyetten namaza giden adamlar inanmayin bunlar dostta degil tarihimizi bunlar ihtiyaci varsa kulun olurlar yoksa oyun cevirirler

yavuzkaraca

yavuzkaraca

Üye
    Konu Sahibi
öyle vallaha

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Türk düsmanı Persler meshurdur özellikle tarihin ilk teröristi olarak anılan,Selçukluya kan kusturan Hasan Sabbah bir Perslidir.

fatih54102

fatih54102

Üye
bu iran kendini ne zannediyor ya . Bir nükleer santral kurdu diye havalanmışlar.

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
ben iran pkk ya destek verıyor dedikçe yok canım olurmu,iran pkk nin pejak koluyla şavaşıyor ne desteği deniyor.26 ülke pkk ya destek veriyor bunlarında en başta gelenlerı komşu dediğimiz ortadoğu ülkeleri maksatları türkiye bu bölgede söz sahibi olmasın

HaqperesT

HaqperesT

Üye
İran ve suriye natoyu tınlamıyor helal olsun. Türkiyenin suriye ye saldırması ahmaklık ötesi olur. Üçüncü bir dünya savaşı başlatmak iki dünyayı cehennem yapmak demektir.
İran suriyedeki zülmü de durdurmalı bu konuda Türkiye ile işbirliği yapmalı.

- - - Eklendi - - -

Türk düsmanı Persler meshurdur özellikle tarihin ilk teröristi olarak anılan,Selçukluya kan kusturan Hasan Sabbah bir Perslidir.
Türklere düşman olmayan kimse kaldı mı acaba? :zuhaha:

- - - Eklendi - - -

[ENGİN];4928590' Alıntı:
ben iran pkk ya destek verıyor dedikçe yok canım olurmu,iran pkk nin pejak koluyla şavaşıyor ne desteği deniyor.26 ülke pkk ya destek veriyor bunlarında en başta gelenlerı komşu dediğimiz ortadoğu ülkeleri maksatları türkiye bu bölgede söz sahibi olmasın

Abd türkiyeyi parmağında oynatıyor aga. piyonların efendi olması için önce kukla olmayı terk etmesi lazım.

>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
[ENGİN];4928590' Alıntı:

benim gibi dusunuyosun

>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
Allah'ın yarrattigi dunyada yasiyoruz dostum cok buyuk biyerde degiliz namazdan kalkip savasan atalarimizin topragini allah birakmaz imansiza bi yolu bulunur caninizi sikmayin dostlar biz nasip olursa savasiriz gerisi takdiri ilahi

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
İran ve suriye natoyu tınlamıyor helal olsun. Türkiyenin suriye ye saldırması ahmaklık ötesi olur. Üçüncü bir dünya savaşı başlatmak iki dünyayı cehennem yapmak demektir.
İran suriyedeki zülmü de durdurmalı bu konuda Türkiye ile işbirliği yapmalı.

- - - Eklendi - - -

Türklere düşman olmayan kimse kaldı mı acaba? :zuhaha:

- - - Eklendi - - -

Abd türkiyeyi parmağında oynatıyor aga. piyonların efendi olması için önce kukla olmayı terk etmesi lazım.

türkiye'yi abd ye muhtaç edenlere diyeceksın onu abd nin polıtıkası zaten belli dünya devletlerini kendi çıkarlarınca yönlendirmek.niye derebeylik yapmaya çalışıyor sanıyorsun.iran'ı bence o kadar bùyütme gözünde atalarına bak öyle karar ver kimlermiş iranlılar ve örgütün elebaşlarının uğrak adresi neresıymiş öğrenirsin arkadaşım.

>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
hepsi conilerin aleti beyler iran ve butun araplar ingilizler bize zarari olmayacak ulkeler japonya kore falan diger hicbiri yaramaz bize

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...