iQuran Pro v2.5.4

• 20 Temmuz 2014
  • 2445 Okunma
  • 9 Cevap

1. :tşk:

2. :tşk:

3. Anıl daha önceki sürümlerde ses dosyaları 1 saatte falan çok rahat iniyordu telefonu resetledim tekrar yüklemek istedim ama imkansız internet hızımda bi düşme yok ama inmiyor bi türlü

Samsung ile gönderdi
    Bab-ı Umut bunu beğendi.
  4. Allah razı olsun.

Samsung ile gönderdi
  5. :tşk:

6. Bende bir kaç kere bu sürümün ses dosyalarını indirmeye çalıştığımda hata verdi. Bence bu sürümle ilgili bir sorun olabilir. Hasenat çıktığından beri artık bunu kullanmam nadir oldu diyebilirim.

7. Saad El Gammadi SES DOSYALARI
    Öncelikle selamlar programı kurduktan sonra ses dosyaları inmediğinden,çoğu üyelerimizin dert yanmasından ötürü,bende bu ses dosyalarını sizlere sunuyorum.

1-iQuran Pro v2.5.4 apk kurun
    2-iQuran açın Saad hocayı aktif edip,fatiha suresini bireysel olarak indirin.
    3-Oluşmuş olan saad hocaya ait klasörü açın,aşağı linkte verdiğim dosyaları Download edin.
    4-Download (indirdiğiniz) dosyayı Rar dan çıkarıp,klasör içinde bulunan dosyaları Copy yapıp Cihaz belleği,İQuran ve audio_v2,klasörü içinde bulunan saad hoca nın 5 veya 6 nolu hangisi oluşmuşsa onun içine yapıştırın.
    5-Güle güle kullanın....
    SELAM ve DUA İLE
    Dropbox - logo

Mahir Hoca SES DOSYALARI
    Öncelikle selamlar programı kurduktan sonra ses dosyaları inmediğinden,çoğu üyelerimizin dert yanmasından ötürü,bende bu ses dosyalarını sizlere sunuyorum.

1-iQuran Pro v2.5.4 apk kurun
    2-iQuran açın Mahir hocayı aktif edip,fatiha suresini bireysel olarak indirin.
    3-Oluşmuş olan Mahir hocaya ait klasörü açın,aşağı linkte verdiğim dosyaları Download edin.
    4-Download (indirdiğiniz) dosyayı Rar dan çıkarıp,klasör içinde bulunan dosyaları Copy yapıp Cihaz belleği,İQuran ve audio_v2,klasörü içinde bulunan Mahir hoca nın 5 veya 6 nolu hangisi oluşmuşsa onun içine yapıştırın.
    5-Güle güle kullanın....
    SELAM ve DUA İLE

Dropbox - hazine

Sudais&Shuraim Hocaların SES DOSYALARI

1-iQuran Pro v2.5.4 apk dosyasını kurun.
    2-iQuran açın Mahir hocayı aktif edip,fatiha suresini bireysel olarak indirin.
    3-Oluşmuş olan Sudais&Shuraim hocala’ra ait klasörü açın,aşağı linkte verdiğim dosyaları Download edin.
    4-Download (indirdiğiniz) dosyayı Rar dan çıkarıp,klasör içinde bulunan dosyaları Copy yapıp Cihaz belleği,İQuran ve audio_v2,klasörü içinde bulunan Sudais&Shuraim hocala’ra ait 2 veya 3 nolu klasör hangisi oluşmuşsa onun içine yapıştırın.
    5-Güle güle kullanın....
    SELAM ve DUA İLE
    Dropbox - hazine 2

Son düzenleme: 24 Mart 2015
  8. Paylaşım için :tşk:

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
12/12/2018 - 03:44