iQuran Pro v2.5.4

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
iQuran Pro v2.5.4
Android cihazlar için geliştirilmiş Kuran uygulamasıdır. Android 2.2 ve üzeri destekler.

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

• Beğen
Tepkiler: ankebut_, Bab-ı Umut, mısto61 ve 1 kişi daha

sata3

sata3

Üye
:tşk:

MEHMET ÇİFTÇİ

MEHMET ÇİFTÇİ

Üye

duha01

duha01

Üye

eminde

eminde

Üye
Anıl daha önceki sürümlerde ses dosyaları 1 saatte falan çok rahat iniyordu telefonu resetledim tekrar yüklemek istedim ama imkansız internet hızımda bi düşme yok ama inmiyor bi türlü

• Beğen
Tepkiler: Bab-ı Umut
Amedly Fatih

Amedly Fatih

Kapalı Hesap
Allah razı olsun.

Aziz04

Aziz04

Üye

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
Anıl daha önceki sürümlerde ses dosyaları 1 saatte falan çok rahat iniyordu telefonu resetledim tekrar yüklemek istedim ama imkansız internet hızımda bi düşme yok ama inmiyor bi türlü

Bende bir kaç kere bu sürümün ses dosyalarını indirmeye çalıştığımda hata verdi. Bence bu sürümle ilgili bir sorun olabilir. Hasenat çıktığından beri artık bunu kullanmam nadir oldu diyebilirim.

kilimli65

Üye
Saad El Gammadi SES DOSYALARI
Öncelikle selamlar programı kurduktan sonra ses dosyaları inmediğinden,çoğu üyelerimizin dert yanmasından ötürü,bende bu ses dosyalarını sizlere sunuyorum.

1-iQuran Pro v2.5.4 apk kurun
2-iQuran açın Saad hocayı aktif edip,fatiha suresini bireysel olarak indirin.
3-Oluşmuş olan saad hocaya ait klasörü açın,aşağı linkte verdiğim dosyaları Download edin.
4-Download (indirdiğiniz) dosyayı Rar dan çıkarıp,klasör içinde bulunan dosyaları Copy yapıp Cihaz belleği,İQuran ve audio_v2,klasörü içinde bulunan saad hoca nın 5 veya 6 nolu hangisi oluşmuşsa onun içine yapıştırın.
5-Güle güle kullanın....
SELAM ve DUA İLE

Mahir Hoca SES DOSYALARI
Öncelikle selamlar programı kurduktan sonra ses dosyaları inmediğinden,çoğu üyelerimizin dert yanmasından ötürü,bende bu ses dosyalarını sizlere sunuyorum.

2-iQuran açın Mahir hocayı aktif edip,fatiha suresini bireysel olarak indirin.
3-Oluşmuş olan Mahir hocaya ait klasörü açın,aşağı linkte verdiğim dosyaları Download edin.
4-Download (indirdiğiniz) dosyayı Rar dan çıkarıp,klasör içinde bulunan dosyaları Copy yapıp Cihaz belleği,İQuran ve audio_v2,klasörü içinde bulunan Mahir hoca nın 5 veya 6 nolu hangisi oluşmuşsa onun içine yapıştırın.
5-Güle güle kullanın....
SELAM ve DUA İLE

Sudais&Shuraim Hocaların SES DOSYALARI

1-iQuran Pro v2.5.4 apk dosyasını kurun.
3-Oluşmuş olan Sudais&Shuraim hocala’ra ait klasörü açın,aşağı linkte verdiğim dosyaları Download edin.
4-Download (indirdiğiniz) dosyayı Rar dan çıkarıp,klasör içinde bulunan dosyaları Copy yapıp Cihaz belleği,İQuran ve audio_v2,klasörü içinde bulunan Sudais&Shuraim hocala’ra ait 2 veya 3 nolu klasör hangisi oluşmuşsa onun içine yapıştırın.
5-Güle güle kullanın....
SELAM ve DUA İLE

Son düzenleme:
Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
Saad El Gammadi SES DOSYALARI

2-iQuran açın Saad hocayı aktif edip,fatiha suresini bireysel olarak indirin.
3-Oluşmuş olan saad hocaya ait klasörü açın,aşağı linkte verdiğim dosyaları Download edin.
4-Download (indirdiğiniz) dosyayı Rar dan çıkarıp,klasör içinde bulunan dosyaları Copy yapıp Cihaz belleği,İQuran ve audio_v2,klasörü içinde bulunan saad hoca nın 5 veya 6 nolu hangisi oluşmuşsa onun içine yapıştırın.
5-Güle güle kullanın....
SELAM ve DUA İLE

Mahir Hoca SES DOSYALARI

3-Oluşmuş olan Mahir hocaya ait klasörü açın,aşağı linkte verdiğim dosyaları Download edin.
4-Download (indirdiğiniz) dosyayı Rar dan çıkarıp,klasör içinde bulunan dosyaları Copy yapıp Cihaz belleği,İQuran ve audio_v2,klasörü içinde bulunan Mahir hoca nın 5 veya 6 nolu hangisi oluşmuşsa onun içine yapıştırın.
5-Güle güle kullanın....
SELAM ve DUA İLE

Sudais&Shuraim Hocaların SES DOSYALARI

1-iQuran Pro v2.5.4 apk dosyasını kurun.
3-Oluşmuş olan Sudais&Shuraim hocala’ra ait klasörü açın,aşağı linkte verdiğim dosyaları Download edin.
4-Download (indirdiğiniz) dosyayı Rar dan çıkarıp,klasör içinde bulunan dosyaları Copy yapıp Cihaz belleği,İQuran ve audio_v2,klasörü içinde bulunan Sudais&Shuraim hocala’ra ait 2 veya 3 nolu klasör hangisi oluşmuşsa onun içine yapıştırın.
5-Güle güle kullanın....
SELAM ve DUA İLE

Paylaşım için :tşk:

Üst Alt