iQuran Pro v2.3.2

Sponsorlu Bağlantılar

KayraBey

KayraBey

Üye
    Konu Sahibi
iQuran Pro v2.3.2
Play Store Bilgileri

Ekran Görüntüleri

Apk Download / İndir / Yükle

Uyarı : İndirmelerde sorun yaşarsanız konu başlığını BURAYA tıklayarak bana bildiriniz.

• Beğen
Tepkiler: vefk22, emir444, ankebut_ ve 14 diğerleri

Şehriyar

Şehriyar

Üye
Teşekkürler :oke:

Oby_

Oby_

Üye
Teşekkürler
:oke:

bilalusta1625

Üye
eline saglık

servet27027

Üye
türkçe mealde varmı bu programda resimde ingilizce var ondan sordum kardeş

KayraBey

KayraBey

Üye
    Konu Sahibi
türkçe mealde varmı bu programda resimde ingilizce var ondan sordum kardeş

Bildiğim kadarıyla var.

---------- Eklendi @ 15:53:38 ---------- Yazıldı @ 15:52:20 ----------

Çeviri yapılan diller:

* English & Transliteration
* German
* French
* Indonesian
* Urdu (requires OS 3.0+)
* Farsi (requires OS 3.0+)
* Melayu
* Spanish
* Turkish
* Russian
* Bosnian
* Dutch
* Italian
* Albanian
* Romanian
* Japanese

turkemrah

turkemrah

Üye
Her ne kadar pantolonun arka cebinde taşıdığımız ve tuvalet v.s. yerlere girdiğimiz telefon denen cihaza bu tarz proların yüklenmesine karşı olsam da dikkatli kullanılması dileğiyle teşekkürler... :oke:

• Beğen
Tepkiler: sadece35
KayraBey

KayraBey

Üye
    Konu Sahibi
Her ne kadar pantolonun arka cebinde taşıdığımız ve tuvalet v.s. yerlere girdiğimiz telefon denen cihaza bu tarz proların yüklenmesine karşı olsam da dikkatli kullanılması dileğiyle teşekkürler... :oke:

Bir bakıma doğru ama bu program kapalı olduğu ve dışarı bir görüntü yada ses vermediği sürece sorun olacağını zannetmiyorum.Ben dini duvar kağıtlarına, ilahi ve ezan seslerinin zil sesi yapılmasına karşıyım.

• Beğen
Tepkiler: turkemrah

ramazan6155

Üye
indirme istiyomu..

ekonomisty

Üye

Programı paylaşan arkadaşa da çok teşekkürler.
Bir de myQuran diye bir program var $5,99 fiyatlı, ayrıca bizim bölgeye kapalı herhalde telefondaki markette görünmüyor, bilgisayardan da görüyorsun ama satın alamıyorsun. Programın apk dosyasını bulamadım, bulmuş olan var mı?

• Beğen
Tepkiler: turkemrah
KayraBey

KayraBey

Üye
    Konu Sahibi

Programı paylaşan arkadaşa da çok teşekkürler.
Bir de myQuran diye bir program var $5,99 fiyatlı, ayrıca bizim bölgeye kapalı herhalde telefondaki markette görünmüyor, bilgisayardan da görüyorsun ama satın alamıyorsun. Programın apk dosyasını bulamadım, bulmuş olan var mı?

Rica ederim güle güle kullanın.Dediğiniz uygulama karşıma çıkarsa konu açar paylaşırım.

zaza

zaza

Üye
Teşekkürler

ZaZuM

ZaZuM

Üye
karabey bu maxicep ailesi sana çok şey borçlu olduğuna inanıyorum sayende android bölümü çok canlı

• Beğen
Tepkiler: Dede
KayraBey

KayraBey

Üye
    Konu Sahibi
karabey bu maxicep ailesi sana çok şey borçlu olduğuna inanıyorum sayende android bölümü çok canlı

Düşüncelerin için teşekkür ederim.Elimden geldiğince konu açmaya çalışıyorum.Yakında bu iş için can atan birisini bulursam ona devredeceğim :)

Tit_giyotin

Tit_giyotin

Üye
Tesekkurler dostum..

Üst Alt