IPTV Playlist Editor (IPTV Kanal Listesi Oluşturma ve Düzenleme Programı)

Sponsorlu Bağlantılar

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
IPTV Playlist Editor (IPTV Kanal Listesi Oluşturma ve Düzenleme Programı)
İnternetten indirdiğiniz "*.m3u" uzantılı kanal listelerini kolay bir şekilde açmak veya üzerine kanal ekleyerek kendi kanal listenizi zenginleştirmek istiyorsanız, yada sıfırdan yeni bir kanal listesi oluşturmak istiyorsanız eğer bu uygulama tam size göre. Kullanımı son derece basit olan bu uygulamayı meraklıları mutlaka indirsinler bence.

Eklentideki uygulamayı indirip önce zipten çıkarın, daha sonra tıklayıp yükleyin ve kullanmaya başlayın.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: halo_42 ve TheNightMare.

yaren_70

Üye
Kardeş ben ilk defa iptv yükleyip kullanmak istiyorum. Nasıl kurup kullanabilirim hiç bir bilgim yok. Yardımcı olursan sevinirim.
Kardeş samsung cep telefonunda kullanmak istiyorum.

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş ben ilk defa iptv yükleyip kullanmak istiyorum. Nasıl kurup kullanabilirim hiç bir bilgim yok. Yardımcı olursan sevinirim.
Kardeş samsung cep telefonunda kullanmak istiyorum.

İndirip önce kuracaksın. Ardından programı açıp, eğer sıfırdan yeni bir kanal listesi oluşturacaksan "New list" seçeneğine, eğer elinde m3u uzantılı kanal listesi varsa "Open List..." seçeneğine tıklayıp eklemek istediğin kanalların bilgisini girip kaydediyorsun. Birinci mesajdaki videoda yeterli bilgilendirme vardır. Onu izlediniz mi?

yaren_70

Üye
Teşekkürler.

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
:rica:

KARTAL___

KARTAL___

Üye
logo nasıl eklenir

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
logo nasıl eklenir

Kanal ismini tıkladıktan sonra o kanala ait uzantısı png veya jpg olan logonun adresini internetten alıp kopyala yapıştır yöntemi ile yapabilirsiniz.
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Örneğin bazı kanalların logoları ekteki dosyada mevcuttur.
Daha fazla logo adresini internetten bulabilirsin. Logonun çalışıp çalışmadığından emin olmak için adresi tarayıcıya yapıştırıp enter tuşuna bas. ekrana resim geliyorsa tamamdır.

Ekli dosyalar

06Nurettin

Üye
benim kullandığım samsung tv de,smart iptv uygulamasında yüklü olan adult kanalları bununla silip veya şifreleme yapabilirmiyim...?

abdurrahim0320

Üye
SLM kardeş bende yüklenmiyor windows 10 var iptv editor ne yapmam lazım uygulama hatalı diyor

bilgeozgur

Üye
bende de aynı sorun var

06Nurettin

Üye
yükledik ama açılmıyor windows 10 ben bununla istemediğim kanal gruplarını silmek istiyordum.

aygulmm

Üye
tşklr

Narkozz1310

Üye
Sagol kardesim. Eline saglik

halo_42

halo_42

Üye
teşekkürler

Üst Alt