ipod toucha oyun yükleyemiyorum acil yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ceyhunn91

ceyhunn91

Üye
    Konu Sahibi
ipod toucha oyun yükleyemiyorum acil yardım
değerli arkadaşlar öncelikle sizi saygıyla selamlıyorum ve yardımlarnıza çok ihtiyacım var ben ipod toucha bi türlü oyun yükleyemiyom itunnes ten yapıyorum olmuyo şöyle bi yazı çıkıyo (ipod sync is complete OK to disconnect) işte böle bi yazı çıkıyo fakat yüklenmiyo anlamadım:vur yardım ederseniz sevinirim şimdiden çok teşekkür ediyorum..

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
itunesden oyun yükleyebilmen için telefonun jailbreakli olması lazım.bunun için limera1n kullanbalirsin.sitemizde ve bu bölümde anlatıldı.birde telde hangi fw yüklü? ccydiadan appsync i yüklemediğin sürece oyun yükleyemezsin.

cptalperen

cptalperen

Üye
jb hatası o jb olmadan crackli uygulamaları yükleyemezsin

ceyhunn91

ceyhunn91

Üye
    Konu Sahibi
değerli arkadaşlarım gösterdiğiniz ilgiden dolayı çok teşekkür ederim öncelikle fakat ben bişey anlamadım daha çık anlatsanız pek bi bilgim yokta ama iphone deil ipod touch bi link felan gönderseniz nebilim resimli anlatsanız yada çok memnun olurum teşekkür ediyorum

cptalperen

cptalperen

Üye
değerli arkadaşlarım gösterdiğiniz ilgiden dolayı çok teşekkür ederim öncelikle fakat ben bişey anlamadım daha çık anlatsanız pek bi bilgim yokta ama iphone deil ipod touch bi link felan gönderseniz nebilim resimli anlatsanız yada çok memnun olurum teşekkür ediyorum

jailbreak yapma yontemleri sitede resimli anlatım ile mevcut iphone destek bölümünde :oke:

ceyhunn91

ceyhunn91

Üye
    Konu Sahibi
değerli arkadaşlar size tekrar teşekkür ediyorum ama sizden bi ricam daha var jailbreak felan yaptım herşeyi fakat yine yükleyemiyorum ifunbox da var yükleyemiyorum ipodda görünmüyo ne yapmam lazım tane tane açıklarsanız çok iyi olur. görüşmek üzere

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
kardeş cydiaya gir.manage kısmına gel yukarda sağda modify var ona bas edit var tam karşısında solda ona bas küçük bir pencere açılır.oraya u yaz tamam de add anyway çıkar ona bas.eklenir.sonra recources e gel ordan bu kaynağa gir orda appsync for 4.1 var onu yükle..sonra itunesden pc ye indirdiğin programları göstererek yükle..

ceyhunn91

ceyhunn91

Üye
    Konu Sahibi
bak kardeşim k.bakma seninde başını ağrıtıyom ama idare et artık idunbox diye program var bilirsin ordan bi dosyaya oyunları atıyom yüklendi gösteriyo fakat ipodda görünmüyo bide ipodda installous diye bi proğram var ordan oyun indiriyom oyun iniyo fakat indirme işlemi bitince kayboluyo oyun kuramadan kayboluyo ney yapmam lazım kardeşim tekrar k.bakma başını ağrıttım..

ceyhunn91

ceyhunn91

Üye
    Konu Sahibi
bak kardeşim k.bakma seninde başını ağrıtıyom ama idare et artık idunbox diye program var bilirsin ordan bi dosyaya oyunları atıyom yüklendi gösteriyo fakat ipodda görünmüyo bide ipodda installous diye bi proğram var ordan oyun indiriyom oyun iniyo fakat indirme işlemi bitince kayboluyo oyun kuramadan kayboluyo ney yapmam lazım kardeşim tekrar k.bakma başını ağrıttım.. abicim bu sorun neden yaaa ..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt