Yardım iPod Shuffle Şarj Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
    Konu Sahibi
iPod Shuffle Şarj Sorunu
Herkese merhaba

Kablosu kayıp olan iPod shuffle ıma 1 yıla yakın bir süre sonra kablo aldım. Bilgisayardan data transferi sorunsuz yapılıyor ama cihaz bir türlü şarj olmuyor. iTunes üzerinde pil dolu gösteriyor ama cihazı açıp pil durumuna bakınca battery low uyarısı veriyor. Sorun Kablodan olabilir mi acaba ona göre iade edicem n11 den almıştım yoksa sorun cihazda mı acil yardım edebilir misiniz. İade süresi geçmeden

Cadillac34

Üye
Sorun bataryasında olabilir. Teknik servise götürmelisin.

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
    Konu Sahibi
Sorun bataryasında olabilir. Teknik servise götürmelisin.
fiyatlara baktım da 150 tl diyor ufacık pile :/ 6. nesiller zaten 220 tl zaten. Şarj oluyor ışığı yanıyor turncu, az birşey şarj oluyor ama fullenmiyor bir türlü

Cadillac34

Üye
Ne kadar zamandır kullanıyorsun? Kullanmadığın da oldu mu? Hiç düşürdün mü? Kablo giriş soketinde sorun vardır belki.

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
    Konu Sahibi
Ne kadar zamandır kullanıyorsun? Kullanmadığın da oldu mu? Hiç düşürdün mü? Kablo giriş soketinde sorun vardır belki.
cihaz 4. nesil seriden. daha kullanmak nasip olmadı 3 -4 yılı rahat geçmiştir alalı da işte. 6 7 aydır kullanamıyordum şarj kablosu kayboldu diye şimdi yeni aldım taktım ama az birşey şarj oluyor 5 saat gibi bir sürede

Cadillac34

Üye
O zaman kabloda sorun var demek ki. Emin olmak için sen yine tamire gönder bakalım ne diyecekler.

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
    Konu Sahibi
O zaman kabloda sorun var demek ki. Emin olmak için sen yine tamire gönder bakalım ne diyecekler.
Sıkıntı şu cihazda garanti yok ve apple sitesinde ipod için pil sorunları onarımı 159 tl diyor ten ileri zaten 250 tl :/

Cadillac34

Üye
  • Beğen
Tepkiler: -Andromeda-