Ipod Nano 2GB Var Oyun Nasıl Yüklenir

Sponsorlu Bağlantılar

ferdix5

ferdix5

Üye
    Konu Sahibi
Ipod Nano 2GB Var Oyun Nasıl Yüklenir
arkadaşlar ipoduma nasıl oyun yükleyebilirim sitesinde ücretli oyunlar bedava oyun bulsam bunu nasıl yükleyeceğim

• Beğen
Tepkiler: hikotogi

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
İpod'ta oyunlar menüsünden satın al diyerek yükleyebiliyorsunuz oyunları ücretli olarak. Ben öyle yüklemiştim şahsen :)

useless84

Üye
oyun dan screen shot koymanız mumkun mu goruntuleri nasıl :)

ferdix5

ferdix5

Üye
    Konu Sahibi
ama ücretsiz bulamazmıyız

ferdix5

ferdix5

Üye
    Konu Sahibi
ipod oyunlarını buldum arkadaşlar ama nasıl yükleriz bunları direk atınca içine olmuyor bir bakar mısınız

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Ben o şekilde yüklemiştim. İpod'umu satalı 8-9 ay oldu. Nano vardı 4 GB. :oke:

ferdix5

ferdix5

Üye
    Konu Sahibi

ledzeppelin

Üye
yüklenio arkadaşlar ama 3.jenerasyonlara..2 lere nası yapılıo bilmiorum ama iPod classic 5.5g lerde adam iPoduna yüklemiş bütün oyunları sonra onun içindeki işletim yazılımını dağıtıo intenetten..sende yüklüosun onu iPoda aynı güncelleştirme yapar gibi,bam!oyunlar orda:)

baskentt

Üye
mal mal link ler vermeyin hödükler

cevahir şaşmaz

Üye
***** ***** link vermeyin *****

gmxsavas

Üye
konudaki linkleri neden goremiyorum ya???

--------------- Ekleme ---------------

gizli icerik de yok atioz msj ama gelmio gene !!:vur

seboist_d

Üye
bır sey sorucam benım ıpod 2 gb arkasında 2005 yazıyor ama telıf haklarına gırınce 2001-2007 yazıyor benımkı kacıncı nesıl ?

elive

elive

Emekli Yönetici
Bence IPOD lara oyun yüklenmez. Yüklensede fazla bişey beklemeyin..

YeldaHelinm

Üye
Keşke bide çalışan linkler verseniz bi zahmet!:off:

blackdevil35

Üye
bende ı phot nano 16gb var ;) ama bedava oyun bulamıyorum :/ :/

Heroata

Heroata

Üye
lütfen bi söleyn nsl yüklicem bedawa oyun ipod nano 4gbye ??? pls söleyn

--------------- Ekleme ---------------

ipod oyunlarını buldum arkadaşlar ama nasıl yükleriz bunları direk atınca içine olmuyor bir bakar mısınız

la linkler kırık :D :megafon:

system_start()

system_start()

Üye
1. ipod touch'lardan screenshot almak:

oyuna girin , görüntü almak istediğiniz yere gelin , açma/kapama tuşuyla menü tuşlarına aynı anda basın.

2. ipodlara oyun yüklemek:

öncelikle cihazın jailbreak li olması şart. (en son 4.2.1 versiyona kadar sorunsuz jailbreak yapılabiliyor. google'da greenpois0n aratın)
cihaz jailbreakli ise cydia ya girin, manage kısmına gelin, sources seçeneğini seçin, edit tuşuna sonra da add tuşuna basın;

http://cydia.hackulo.us
yukarıdaki adresi açılan kutuya yazın ve onaylayın.

sonra cydia da arama bölümüne girip "appsync" kelimesini aratın. gelen programı yükleyin, ipodu açıp kapatın ve internetten indirdiğiniz .ipa uzantılı oyunları iTunes ile ipoda atın.

aklına takılan soru olursa pm den ulaşabilirsin genelde foruma pek giremiyorum ama olabildiğince hızlı yanıtlamaya çalışırım.:oke:

-------------
edit:

sanırım nano için denmiş ben touch sandım. ama nano için de oyun yükleme işlemi sanırım jailbreak ile oluyordur çünkü gameloft un sitesindeki (mesela uno) bazı oyunlar torrent ile bulunabiliyor.