Iphonesque ve UA Changer

Sponsorlu Bağlantılar

cihat32

Üye
ua yı n8 de açamadım bi yardım edebilirmisiniz

palpolisi

palpolisi

Üye
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

CsWqIve34

Üye
Telefona iphone kimligi kazandirir Facebook HD Google HD gibi konooz uygulumalarina gereksinim birakmaz.Python gereklidir once iphonesqueyi sonra da ua changeri kurun

iphoneeyi kurarken guncelleme hatasi veriyor

Hermaphroditos

Hermaphroditos

Üye
Hack vardır umarım @MrExelance

CsWqIve34

Üye
var

aysegulcırık

aysegulcırık

Üye
telefonum e6 neyı yanlıs yaptım bılmıyorum ılk once super pytonu e hafızasını kurdum sonra ıphonesqueyı ındırdım bıde en alttak dosyanın ıcınde uachangerı ındırdım messengere gırdım olmadı messenger yazısı ve sımgesı cıkıyor gırıs yap falan demıyor acaba baska hafızayamı kurmam gerekıyordu ordamı yanlıs yaptım ıphonesque ve ua changerle ılgılı

CsWqIve34

Üye
telefonum e6 neyı yanlıs yaptım bılmıyorum ılk once super pytonu e hafızasını kurdum sonra ıphonesqueyı ındırdım bıde en alttak dosyanın ıcınde uachangerı ındırdım messengere gırdım olmadı messenger yazısı ve sımgesı cıkıyor gırıs yap falan demıyor acaba baska hafızayamı kurmam gerekıyordu ordamı yanlıs yaptım ıphonesque ve ua changerle ılgılı
@asigsasi @codern @hasand

codern

codern

Üye
ua changere girip tarayıcı kimliğini chrome yapıp girmen gerekiyor

aysegulcırık

aysegulcırık

Üye
tamam deneyım
bıde benım adımın yanında cavus yazıyo nıye

caghlaraydin

Üye
gerçektenoldu çok sağol

aysegulcırık

aysegulcırık

Üye