iPhone'lara Flash Player Geliyor!

• 2 Kasım 2010
  • 2394 Okunma
  • 5 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. < Resmi açmak için tıklayın >

Apple'ın mobil işletim sistemi iOS, kısa süre içerisinde Adobe'un popüler yazılım platformu Flash'ı desteklemeye başlayacak!

Apple ile Adobe arasında yaşanan gerginlik sona erecek gibi görünüyor. Çünkü Apple'ın mobil işletim sistemi iOS, artık Adobe'un popüler yazılım platformu Flash'ı desteklemeye başlayacak. Skyfire adlı bir yazılım geliştiricisi, Apple kullanıcıları için bir uygulama geliştirerek iPhone ve diğer iOS cihazlarında Flash içerik oynatabilmenin yolunu açtı. Skyfire'ın bulduğu bir çözüm sayesinde iOS'larda Flash içerik oynatabilmek mümkün kılınacak. Apple tarafından da onaylanan bu uygulama, Flash içerik oynatabiliyor. Yalnız Skyfire ücretsiz bir uygulama değil ve bu uygulamaya sahip olmanın bedeli 2.99 $.

Yazan: rootyetkiliadam
    memoz01 bunu beğendi.
  2. iPhone ' a flash devrim olur ben deyim :D

3. Devrim niteliğinde bir işbirliği zaten. ;)

4. tamamen uydurma,ben skyfire yükledim ,flash animasyonlarını oynatamıyor,flash içeriklerini göstermiyor, sadece videoları oynatıyor ,o da zaten safaride var...

5. daha gelir de gelir iphonda
    Galaxy s de var flash player
    bu telefona niye guzel iyi diyorlar hic anlamadim gitti daha cok beklersiniz flash playler i hahaha

6. Bende Iphone kullancısıyım fakat bu flash özelliği nokia N900 ile kıyaslanamayacak kadar kötü zaten aralarındaki en büyük ve en çirkin fark bu. Nokia N900 tamamen laptop özelliğini bir telefonun içine adapte etmiş durumda Iphone ise farklı farklı sayfalarda sıkıcı bir şekilde bu özelliği sunuyor.

En basit örneği hotmail, Face vbz gibi çok kullanılan sayfaların mobil sayfalarına erişim sağlıyor sadece bu özellik N900 de evrensel sitesine bağlanarak Apple'ı egale ediyor...

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
21/09/2018 - 07:28