Clash Of Clans, Android Için Sunulmaya Hazırlanıyor

 • 28 Eylül 2013
 • 950 Okunma
 • 8 Cevap

 1. Oyun geliştiricileri, mobil platformda oldukça kaliteli yapımları son dönemde sundular. Akıllı telefon ve tabletlerin donanım açısından gelişimleri, grafik açıdan da oldukça başarılı yapımların yayınlanmasına olanak sağladı. Baktığımızda özellikle Apple‘ın iOS platformu yanı sıra Google‘ın Android işletim sistemi oldukça popüler durumda.

  < Resmi açmak için tıklayın >


  iOS için sunulan oyunlar, ya da Android için sunulan oyunlar, çok büyük ihtimalle diğer platform için de eninde sonunda yayınlanıyor. Bu oyunlardan bir tanesi de iOS platformu için sunulan Clash of Clans adında ki oyun oldu. iOS platformu için sunulan, Apple’ın iPhone, iPad ve iPod Touchcihazlarında beğeni ile oynanan oyun şimdi de Android için sunulmaya hazırlanıyor.

  Kapalı Beta olarak testleri devam eden oyunun Android platformu için kısa zamanda sunulacağı kaydedilirken, oyunun geliştiricisi olanSupercell‘de bir çok yazılım geliştiricisi oyun üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. Supercell oyun geliştirici şirket, Rovio gibi Finlandiya kökenli olarak karşımıza çıkıyor.

  Henüz Clash of Clans oyununun Google Play Store‘da tam olarak ne zaman yer alacağına dair bilgi ise bulunmuyor.

  Clash of Clans, Android için sunulmaya hazırlanıyor
   


  Yazan: ANIL
 2. 1 sene sonra bize geliyor -_-
   
 3. Sonunda adim attilar en cok bekledigim oyub
   
 4. Sonunda !
   
 5. Jungle Heat'e alışmıştık ama. :p iOS da gelişmiş bi köyüm vardı Clash of Clans da, bu köyü tekrar alabiliyor muyuz? gerçi gamecenter hesabından giriliyodu ona imkansız gibi.. :/
   
 6. arkadaşlar oynardı özenirdim şimdi oynama sırası bende :yuru :D cidden hani çok böyle merak ediyordum lan baya iyi oyun bilmem ne falan diye çok iyi bir haber bu
   
 7. Tahmini cikis tarihi ne zamandir sizce ?
   
 8. O gelene kadar jungle heat deneyebilirsin. Birebir aynısıdır.
   
Yüklüyor...
20/11/2018 - 20:59