İphone'da temayı değiştiremiyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Apache11

Apache11

Üye
    Konu Sahibi
İphone'da temayı değiştiremiyorum
Selamlar...bu temalar la alakalı detaylı bir
yardım istiyorum..indirmiş olduğum temaları
neden tam anlamıyla kullanamıyorum..sadece
winterboard dan eklemem yetmiyor yani temayı
aktif ettigimde sanki sadece walpepar koymuş
oluyorum sistem hep aynı..tuş açma menü ikonları hep standart olanı kalıyor..neyi
yapmıyorum yada neyi eksik
yapıyorum..bununla alakalı saçma sapan bir
sürü tweek indirdim ama gene fos çıktı birisi
bana bu tema olayını detaylı anlatırsa dua
larımı alır inşallah..şimdiden teşekkür ederim...telefonum 3gs...

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
bir de telefonun dil seçeneğini ingilizce yapın bakın değişecek mi .. bu durum oldukça can sıkıcı ve bir o kadar da düzeltilmesi zor . araştırdığım kadarıyla ikon ismi ile tema içerisindeki o ikona ait ismin aynı olması gerekiyor . kısaca şöyle ;

mesajlar.abc diyelim, temadaki mesajlar ikon ismi ise message.abc olduğu için editleyip birebir aynı ismi vermek gerekiyor .
nasıl yapıldığını ise hiç sormayın diyeyim anlasam anlatırdım daha fazlasını. en başta dediğim gibi ben telefon dilini değiştirdiğimde hiç değişmeyen ikonlar değişior %90' a yakın değişim sağlıyor .. Türkçe' ye dönünce yine sıkıntı .. en azından 1 hafta kadar ingilizcede kalırsanız tekrar değiştirdiğinizde eski haline dönme yapmıyor. bu en azından bende böyle sizde nasıl olur bilemem deneyin derim. benim cihazım İ4 V5.1.1

Apache11

Apache11

Üye
    Konu Sahibi
Evet kardesim simdi oldu sadece ikonlar degisiyor kilit ac gene ayni birazdaha ugrasicam bakalim cevap icin coook tesekkur ederim ALLAH senden ragzi olsun

- - - Eklendi - - -

Acaba bu kilit aci komple kaldirsam temadaki aktif olurmu

• Beğen
Tepkiler: Samsunspor
Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
sanırım tuş kilidindeki görüntüyü kast ediyorsunuz .. bunun için duvar kağıdını seçin sadece lookscreen yani kilit ekranı diyin olacaktır .. ya da temanın winterboard'dan kullandığınız temanın lookscreen içeren kısmını işaretleyin bu kadar

• Beğen
Tepkiler: haltie
Apache11

Apache11

Üye
    Konu Sahibi
Olmuyor yani sirf lock screen temasi da indiriyorum ama aktif olmuyor hep standart olan kaliyor sorunum temadan

the_mebusan

the_mebusan

Üye
Kardes temadan temaya degisiyor.bazi temalar sadece duvar kagidi ve bi kac farkli ikon degisimi iceriyor.sana tavsiyem cydiadan ayecon u indirmen, hersey degisiyor.ayarlardan bildirim merkezine kadar hersey.ayrica kilit yazisi da inceliyor ve daha guzel oluyor.

the_mebusan

the_mebusan

Üye
Bu da bi ornek

Apache11

Apache11

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşimm çok sağol verdiğin bilgi için ayecon u indirmiştim ama sorun çıkmışt kaldırmıştım şimdi birdaha denicem bakalım tekrar sağol

- - - Eklendi - - -

Ayeconu indirdim ve winterboard dan hepsini sectim gene ayni off

the_mebusan

the_mebusan

Üye
Telefonun surumu kac ?

Apache11

Apache11

Üye
    Konu Sahibi
5.0.1 ben 5.1.1 e gecmedim daha dogrusu ugrasmak istemedim yeniden jb yap yeniden onca tweek leri geri yükle ugrasmak istemedim..sanirim cydia dan inirdigim tweek lerim bir yedegini alabiliyorum ondan sonra belki 5.1.1 i yüklerim ios6 da zaten malum farkli sorunlara sebep olabiliyor

the_mebusan

the_mebusan

Üye
5.1.1 i yukleyip dene bence ya da winterboardda ayeconun tema ozelliklerinden bazilarini isaretlememissindir

Apache11

Apache11

Üye
    Konu Sahibi
Ayeconun hepsi isaretli sanirim son çare 5.1.1 bi arkadas daha ayni sorunu yasiyor benimle onlada sundugun fikirleri paylasiyorum onun sürümünü sormadim ama

the_mebusan

the_mebusan

Üye
Bence bi sor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...