iPhone'a düğme ekleyin


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Burak

Üye
    Konu Sahibi
Dokunmatik ekranda oyun oynamak zor geliyorsa, bu ilginç ürünle iPhone'unuza düğme ekleyin.

iPhone'da oyun oynamanın zevki tartışılmaz. Ama Hadouken oyununu oynadığınızda iPhone'un da sınırlarının olduğunu anlıyorsunuz. Ekrana dokunarak oynamaktan rahatsız olanlardansanız bu yeni fikir ilginizi çekecek.
iPhone'unuzun ekranına plastik etiketler yapıştırarak gerçek düğmelere kavuşabilirsiniz. Bu ilginç, hatta komik görünen düğmelerin adı Tactile+Plus ve iPhone'unuzun ekranında belirli noktalara dokunarak çalışıyor.
Üzerinde dokuz düğmesi bulunan yuvarlak şeklindeki plastiği, oyunun sanal yön düğmeleri üzerine, diğer plastik düğmeyi ise hareket düğmelerinin üzerine yapıştırıyorsunuz. Buradaki fikir şu: ekranın neresine dokunduğunuzu hissetmeniz ve hatırlamanız.
Ürün aslında kullanıcların bir oyun kontrolüne ihtiyacı olduğunu gösteriyor. Ürünün Japonya fiyatı 8 dolar civarında.


 
cptalperen

cptalperen

Üye
:D:D işte budur :D
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt