İphone Zil Sesi Yapma - iTunes ile atmıyoruz YENİ SÜRÜM ÇÖZÜM

Sponsorlu Bağlantılar

bycoo32

bycoo32

Üye
    Konu Sahibi
İphone Zil Sesi Yapma - iTunes ile atmıyoruz YENİ SÜRÜM ÇÖZÜM
iTunes'un son sürümü 12.7.0 ile artık zil sesi yapma kaldırılmış bulunuyor. Cihazımıza APOWERSOFT programı ile zil sesi nasıl yapılır sizler için araştırdık. İyi seyirler.
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: Serhat Altun

clgnkral

clgnkral

Üye
Paylaşımın için teşekkürler. Bir konu hakkında sorum olacak. Attığın zil seslerinin ses kalitesi nasıl? İtunes'de ki zil sesleri gibi kaliteli mi?

foreverthe

foreverthe

Üye
Eyvallah

ali_71800

Üye
Daha farklı ve kolay bir anlatım için: adresine bakabilirsiniz.

Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
garage band ile de kolayca zil sesi yapılabilir. bu da yararlı bir paylaşım olmuş teşekkürler

clgnkral

clgnkral

Üye
Garage band uygulamasının boyutu fazla olunca üşendim açıkcası indirmeye :) . Ben şu yöntemle yapmaya başladım önce istediğim müziği yüksek kalitede indiriyorum ve daha sonra indirdiğim müziği m4r sürümüne dönüştürüyorum. Bu işlemler maksimum 1dk alıyor ve daha sonra itunes ile ses tonları kısmına atıyorum. Ses kaliteleri iyi olunca telefonda güzel bir tonda çalıyor.

• Beğen
Tepkiler: Gulu Gulu
Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
Garage band uygulamasının boyutu fazla olunca üşendim açıkcası indirmeye :) . Ben şu yöntemle yapmaya başladım önce istediğim müziği yüksek kalitede indiriyorum ve daha sonra indirdiğim müziği m4r sürümüne dönüştürüyorum. Bu işlemler maksimum 1dk alıyor ve daha sonra itunes ile ses tonları kısmına atıyorum. Ses kaliteleri iyi olunca telefonda güzel bir tonda çalıyor.
bu da yararlı bir tavsiye. herkes kendi önerisini paylaşmış :)

Üst Alt