Haber iPhone X Türkiye Fiyatı Açıklandı

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
iPhone X Türkiye Fiyatı Açıklandı
Haberin Devamı ve Detayları İçin => iPhone X Türkiye Fiyatı Açıklandı

Evet arkadaşlar iPhone X Türkiye fiyatı açıklandı. Bu fiyatlar hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Cadillac34

franklinda

franklinda

Üye
Çok şey denirde ben alıcı değilim alana uzman desteği öneriyorum :)

• Beğen
Tepkiler: Buğra
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Yazık bu kadar paraya gerçekten.

• Beğen
byAndroid

byAndroid

Üye
Ohaaa

• Beğen

Cadillac34

Üye
Adamlar İphone 8 ile fiyatları küçük gösterdi, sonra X modeliyle de fiyat kabartıp milleti kazıklıyor. :D Alacaklara tavsiyem; onu alacağınıza ekmek kuyruğunda kalın. :D

• Beğen

Anıl Umut

Emekli Yönetici
Asgari ücret 1400TL,Memur maaşı ort. 2800TL.Vicdansızlıktır bunu almak.
Borcu olmayan,ve geçim derdi olmayanlar alsın.Her renginden alsın..

• Beğen
Tepkiler: ___kaptan___ ve Buğra

Cadillac34

Üye
Aslına bakılırsa; böyle telefonları işverenler fazla kullanmaz. Geneli bizim gibi asgari geçimle çalışan vatandaşlar, işçiler kullanır. Neden derseniz? Çünkü, işverenlerin veya müdürlerin geneli hep eski telefon kullanır. Tuşlu telefon da kullanıyor diyebiliriz. O telefonları kullanarak müşteri kazanmak, kazancını yükseltmek. İşverenlerin yeni telefonlarla pek işi olmaz. Nadiren bazıları kullanır. Telefon trafiği açısından da eski telefonlar daha dayanıklı ve daha az şarj gidiyor.

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Kurbanlık fiyatını geçti bir telefon :hmmm

• Beğen
Tepkiler: ___kaptan___ ve Cadillac34

Cadillac34

Üye
Kurbanlık fiyatını geçti bir telefon :hmmm
Toplum artık herşeye para harcar oldu. Geçim sıkıntısı konusunu eden yok. Almak isteyen ne yapıp edip bir şekilde alır telefonu. Artık böbreğini mi satar, eşyasını mı satar, arabasını mı satar, hırsızlık mı yapar, vs. vs. ne yapar bilemem ama bu şekilde devam eder.

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Toplum artık herşeye para harcar oldu. Geçim sıkıntısı konusunu eden yok. Almak isteyen ne yapıp edip bir şekilde alır telefonu. Artık böbreğini mi satar, eşyasını mı satar, arabasını mı satar, hırsızlık mı yapar, vs. vs. ne yapar bilemem ama bu şekilde devam eder.
Telefona taksit halen yok. Ama bu sefer mağazalar bankalar ile anlaşıp taksitli cihaz diye insanlara bankadan kredi çekip bankaya kredi ödemesini sağlıyor öyle telefonu satıyor.

• Beğen
Tepkiler: Cadillac34
franklinda

franklinda

Üye
Üretim maliyetini bilen var mı allah aşkına yazsın şuraya birde %25 kar eklesin toplam fiyattan düşsün bakalım kaç lira soyuluyor alanlar :)

Bülent872

Bülent872

Üye
Bu tür fiyatlar ödenir lakin zengin kesim 50TL et'e para vermekten aciz olay çıkarırlar, hülasa bu milleti döve döve adam edemezsin devlet bunun farkında ver baba vergiyi gitsin ne kadar devlet ve din otoritesine karşı bir yapım olsada bazen hak veriyorum(araba alacağım yine zam geldi).
Fiyat yoruma bence kapalı, aç insana yazık.

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
256gb'ı 36 ay taksitle 15-18 milyarı bulur düşündükçe çıldırıyorum :ehe :ehe

emreli01

emreli01

Üye
Maalesef ülkemizde üst düzey telefon alınmaz .. iPhone X almak ise akıl kârı değil
Taksit olmaması ise facia :)
Alabilen varsada hayrını görsün [emoji1]

Cadillac34

Üye
Telefona taksit halen yok. Ama bu sefer mağazalar bankalar ile anlaşıp taksitli cihaz diye insanlara bankadan kredi çekip bankaya kredi ödemesini sağlıyor öyle telefonu satıyor.
Faizini ödeyebileceklerse alırlar. Bankaların huyu oldu artık.

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
Silindi

Son düzenleme:
  • Beğen

MaxipmaN

Üye
bugün de note 2 bozulmasın diye dua ettik.

• Beğen

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
Silindi

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: MaxipmaN
0MG90

0MG90

Üye
2014'te Z2 aldığıma dua ediyorum hala. Şu fiyatlara bir bak.

Millet yine gidip alacak operatörlerden taksitle. Oha falan diyorsunuz ama herkeste görürüz yakında. Çünkü bu iPhone!

Üst Alt