Tavsiye iPhone teknik servis hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

TayfurBeyy

TayfurBeyy

Üye
    Konu Sahibi
iPhone teknik servis hakkında
İyi forumlar ben kullanmakda olduğum cihazı garantiye vermeyi düşünüyorum ama cihazın dış kasasında biraz vuruk var ve kasada biraz açıklık kağıt girebilecek kadar değişim yapmak istiyorum cihazı acaba değişim için ne gibi sorunları ön planda tutuyorlar? İlla cihazı aldığımız yere götürmemiz mi gerekir yoksa yetkili apple sağlayıcısına götürürsek de yardımcı olurlar mı? Ve giderken kutu fatura vs gerekli mi sonuç olarak imeiden falan bakabiliyorlar.örnek ben bursada oturuyorum genpaya götürsem sorun olurmu? Ortalama teknik servis süresi ne kadar olur?Daha önce bu konuda tecrübeli olan arkadaşlar aydınlatırsa sevinirim
Ve ben cihazı ikinci el aldım bu sorun olur mu?

maxirabit

maxirabit

Üye
Kasa açıklığı varsa bu telefonun darbe aldığına işarettir, eğer kasa açıklığını teyit edecek şekilde gözle görülür darbe varsa, garantiyle onarım yapılmaz ayrıca 2. El telefonda garanti firmalarının hepsinde farklı yaptırımlar olur, sizin faturada adınız değilde bir başkasının adı geçiyorsa, onarım bile yapmayabilirler. Asıl konu her serviste bu farklı şekilde oluyor, şimdi burada size fatura ismi farklı olduğu halde olmaz deriz ama gittiğinizde yaparlar, aynı şekilde olmaz deriz ama tamamen garanti dışına çıkarırlar ürünü, şimdilik %50 hata bölümündesiniz 2. El ürünü siz değil, telefonun fatura sahibi gönderebilir garantiye kuralı, bir çok yerde bu geçerli oluyor. 2. El almakla bir hatanın içinede düşmüş oluyorsunuz böylelikle, geçmiş olsun şimdiden

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
Telefonun çalışmasında bir sorun yoksa değişim yapacaklarını düşünmüyorum ben.

TayfurBeyy

TayfurBeyy

Üye
    Konu Sahibi
Kasa açıklığı varsa bu telefonun darbe aldığına işarettir, eğer kasa açıklığını teyit edecek şekilde gözle görülür darbe varsa, garantiyle onarım yapılmaz ayrıca 2. El telefonda garanti firmalarının hepsinde farklı yaptırımlar olur, sizin faturada adınız değilde bir başkasının adı geçiyorsa, onarım bile yapmayabilirler. Asıl konu her serviste bu farklı şekilde oluyor, şimdi burada size fatura ismi farklı olduğu halde olmaz deriz ama gittiğinizde yaparlar, aynı şekilde olmaz deriz ama tamamen garanti dışına çıkarırlar ürünü, şimdilik %50 hata bölümündesiniz 2. El ürünü siz değil, telefonun fatura sahibi gönderebilir garantiye kuralı, bir çok yerde bu geçerli oluyor. 2. El almakla bir hatanın içinede düşmüş oluyorsunuz böylelikle, geçmiş olsun şimdiden
Yorumunuz iin teşekkürler
Telefonun çalışmasında bir sorun yoksa değişim yapacaklarını düşünmüyorum ben.
Telefonun çalışmasında herhangi bir sorun yok

• Beğen
Tepkiler: maxirabit
maxirabit

maxirabit

Üye
Rica ederim, iyi günler dilerim :)

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
Yapmazlar o zaman değişim. Yaparız ama para ver derler belki de

Üst Alt