Iphone nuz elma işaretinde takılı kalırsa yapmanız gereken çok basit..

Sponsorlu Bağlantılar

kumuk

kumuk

Üye
    Konu Sahibi
Iphone nuz elma işaretinde takılı kalırsa yapmanız gereken çok basit..
ŞAHSEN BENİM BAŞIMA GELDİ.BİRDAHA TELEFONUMU AÇAMAYACAĞIM DİYE BAYAĞ Bİ ÜZÜLMÜŞTÜM.TELEFONUM İPHONE4
İŞTE YAPMANIZ GEREKENLER ;

1-home ve power tuşuna basılı tutun iphone kapıyana kadar.
2-power tuşuna basılı tutun ekran açılır açılmaz powerla beraber home tuşuna basılı tutun yaklaşk 10 sn bekledikten sonra tekrar ekran kapancak elinizi power tuşundan kaldırın ama diğer elinz hala home tuşunda olsun 15 sn civarı bekledikten sonra pc ye bişe takınca ses çıkar ya o sesten çıkcak itunesu açın ekran kapalı olduğu halde iphone itunesa bağlı görüncek özellikler kısmında n/a yazması gerkeiyo shifte basılı tutark restoreye basın ve iphone firmware seçin bukdr basit

:oke:

• Beğen
Tepkiler: lazye, ((( MSM ))), bullet63 ve 5 diğerleri

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Evet ya gecen basıma geldi. Bu yöntemle düzenledim.
Konu için tesekkurler

cmlkrc

cmlkrc

Üye
en rahat tinyumbrella ile çıkılıyor

carantinas

carantinas

Üye
recovery loop =)

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
buna dfu modu denir..normalde telefon açılmıyorsa bu modla restore yapılır.ama ben genelde recbootla açıyorum onunla açılmazsa restore yapıyorum..

carantinas

carantinas

Üye
apple logosunda kalan cihaz recovery loop dadır. şayet ekran siyah şekilde kalırsa, dfu loop dadır. recovery basit ama dfu loop ugrastırır..

yagmurcukk

Üye
Yaklaşık 5 saattir bu sorunla uğraşıyordum Valla Allah Razı olsun biz acemiler için en basit yolu yazmışsınız ve oldu.

kemal21

kemal21

Üye
Sagol ise yarar bir bilgi

smyera

Üye
oldu valla.allah razı olsun.

maxirabit

maxirabit

Üye
ben telefonu masaya koyarken elim home tuşundaydı sonra kilit tuşuna da bastım yanlışlıkla ekran bulutlandı son anda çektim elimi yoksa telefon temizleniyordu:D

cheRnogod

Üye
Hocam çok güzel anlatmışssın sağol şuan bu dertten muzdaribim.. Fakat bi sorum olucak;
İnternetten 4.1 firmware buldum onu indiriyorum restore edicem. Pc'ye bağlarken Orjinal Sim Kartını ister mi restore ettikten sonra ? Cihaz unlock lu ve Benim elimde yok maalesef. Bide Baseband yükselir mi ? 1.59.00'dı. Yükselirse Unlock işlemi yapamam..

ungood20

ungood20

Üye
tinyumbrella evet bunla eskiye de dönebilirsiniz

death63

Üye
tşkrler de restore doyasın bulamıyorum i tunes de nasıl olcak ? ykleyemedm telefon i tunes olarak kaldı yardım

cagatay58

Üye
bence o kadar büyük operasyona gerek yok yapmanız gereke
Hard Reset - Tam olarak yeniden başlatma

iPhone'un ortasındaki yuvarlak tuşu ile beraber üst kısmındaki açma kapama tuşuna fotoğraftaki gibi aynı anda yaklaşık 10 sn kadar basılı tutunuz
alıntıdır...

e_chakall

Üye
teşekkurler kardesım

ClaweRa

ClaweRa

Üye
ellerine sağlık guzel bilgi

mnamijok

mnamijok

Üye
ben 3g ye 4.2.1 yükledim tam 1 hafta recovery moddan cıkaramadım devalarca restore etmeme rahmen cıkaramadım ne tinyumbrella kaldı yani sizin tavsiye edeceğiniz butun cıkaran programları denedim nafile inadımı bıraktım ve çözümü 4.1 çözdüm

az-maraz

az-maraz

Üye
aabi frimwari secin derken

kaancan09

Üye
Yaklaşık 5 saattir bu sorunla uğraşıyordum Valla Allah Razı olsun biz acemiler için en basit yolu yazmışsınız ve oldu.
:vur bende aynı durumdaydım bu konudaki arkadaşın yardımı ile çözdüm allah senden razı olsun biraderim

ahmetc503

inşallah lazım olmaz :) teşekkürler

Üst Alt