iPhone Kilitlendi Lütfen Yardım (acil)

Sponsorlu Bağlantılar

kLaks

Üye
    Konu Sahibi
iPhone Kilitlendi Lütfen Yardım (acil)
Arkadaşlar öncelikle selamun aleyküm , geçen günlerde telefonuma bir şifre koydum ancak şifreyi unuttum ve yanlış girdiğimden dolayı ekranda iPhone kilitli yazısı çıkıyor itunes'e bağladım iphone'mi bul özelliğini kapat dedi onun içinde icloud'a giriş yapmak istedim fakat şifresini hatırladığım hesabın eposta adresini unuttum telefonu açamıyorum her telefoncu bana icloud hesabı soruyor unuttuğum için yapamıyorlar bunun bir çözümü varmı ? bana çok acil yardım gerekiyor ..

0MG90

0MG90

Üye
Apple hesabı açarken ikinci e-postaya ne yazdın? Oraya kurtarma şifresi yolla, yeniden Apple şifresi oluştur.

kLaks

Üye
    Konu Sahibi
Apple kayıt olduğum adresi hatırlamıyorum mesele şifrede değil şifreyi hatırlıyorum adımı hatırlamıyorum

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
icouldunu unuttuysan çözüm yoktu hatırladığım kadarıyla kilidini kıramıyorlar

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
genelde şifreler unutulurdu sende tam tersini yapmışsın, malesef bunun çözümü yok, en azından icloud hesabını bilseydin apple sitesinden şifremi unuttum yapabilirdin bir ihtimal

3onur5

3onur5

Üye
büyük ihtimal iphone u satın aldığın kişi kitlenmiştir yada telefon çalıntıysa sende internete bağlandıysan doğaldır böyle şeylerin olması

Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
On/off tuşuna ve home tuşuna basılı tut 10 saniye kadar. Sonra on/off tuşundan elini çek ve usb kablosunun ucunu bilgisayara bağla.ama ilk önce şarj aleti takılı olacak telefonda. Sonra recovery moda alacak. Detaylı bilgi için bkz:recovery mode

kLaks

Üye
    Konu Sahibi
Hallettim teşekkürler

Üst Alt