İphone 3G 16 Gb Frimare 4.2.1 yükledim çok acil yardım lütfen.....

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

death63

Üye
    Konu Sahibi
İphone 3G 16 Gb Frimare 4.2.1 yükledim çok acil yardım lütfen.....
İphone 3G 16 Gb Frimare 4.2.1 yükledim telfon acılmadı ekranında i tunes işareti ve sadece acil arama çıkıyo ... usb den pc ye bağladım (( the sim card inserted in this phone does not appear to be supported )) yazısı var başkada bişi yok dün geceden beri bişi yapamadım sorun ne sizce yardımcı olurmusunz arkdşlar lütfen ...:ağlarım::ağlarım::ağlarım:

--------------- Ekleme ---------------

admin yardımcı olsan çok güzel olur :)

cixim_1905

cixim_1905

Üye
arkadaşım eger telefonun yut dışı ise sim lock vardır yani sim kartın çalışmaz ama türkiye faturalı ise sim kartın içindeyken aktivasyon yapıp açması lazım itunesin telefonu ama senin telefonun muhtemelen yurt dışı jeibreak yapıp unlock yapman lazım telefonu ozaman açılır nasıl yapıyo dersen hakan arkadaşım anlatmış forumda var onları takip et sorun çözülür...

death63

Üye
    Konu Sahibi
foruma baktım da link verirsen daha iyi olur tşkr ... telefonu ikinci el telefoncudan aldım ne oldugunu bilmiyorum

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
bak şimdi redsnow 09.06b6 yı netten bul indir yanında 3g için 4.2.1 orjinali indir redsnow u çalıştırıp indirdiğin fw göster telefonu dfu moduna alıp telefonunu güncelle..

death63

Üye
    Konu Sahibi
nadir abi 4.2.1 indirdim ama red sno görmüyor abi ya tekrardan sağlam indireceğim bi link verirmisin abi ...4.2.1 otomatik yüklemeyle yüklemiştm ayrıyeten i tunes den yani lütfen yardımcı ol abi

atakax

atakax

Üye
nadir abi 4.2.1 indirdim ama red sno görmüyor abi ya tekrardan sağlam indireceğim bi link verirmisin abi ...4.2.1 otomatik yüklemeyle yüklemiştm ayrıyeten i tunes den yani lütfen yardımcı ol abi

DFU moduna alırsan görür 10 sanıye home ve power tuşlarına basılı tut aynı anda sonra elini power butonundan çek ancak 30 saniye daha home butonuna basmaya devam et bilgisayar görcektir ozaman nadir abinin anlattıklarını yapabilirsin

death63

Üye
    Konu Sahibi
tmm abi indriyorum şuanda 4 . 2 . 1 inş olur bide i tune kaçıncı versiyonu kurayım pc ye fark edermı son sürümü yüklesem ?

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
evet itunesin 10.1 olanını indir kur..

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
redsn0w u çalıştırınca sana bir soru sorar hayır deyip geç orda cydia kutusu işaretli olsun..

death63

Üye
    Konu Sahibi
abi 4.2.1 indirdim ama i tunes te restore etmek için shifte basıp tıklıyrum ama dosyaları görmüyor ne yapcam ?

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
o indirdiğin dosyanın sonu zip ile bitiyordur onu ipsw şeklinde değiştir..

death63

Üye
    Konu Sahibi
selam abiler anlattığınz gibi jb yaptım telefon açıldı sorun yok.... yalız hattı takınca servis yok diyor ... iphone den genel ayarlar hakkında bölümüne girdim orda operator vodafone 9.0 tr yazıyo ama hattım için de servis yok diyo arama felan yapamıyorum sizce sorun ne abiler yardımcı olursanz çok iyi olur...lütfen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt