iphone için Need for Speed Undercover indirin

Sponsorlu Bağlantılar

Dawn

Dawn

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
abim eger cydia kurulu ise installous inidr kur sonra iphone ile maxicepe buraya gir indir indikten sonra oyun installous içine gelcek ordan kur ii oyunlar kolayı geldin tekrar yamazsan yardimci oluruz
kardeş bak anlatmışım işte 2.3 yerde cevpları bir okursan nasıl yuklenir yazıyo

atakax

atakax

Üye
Milyon tesekkur yollasak aZ cok saol

atakan kır

atakan kır

Üye
oyun resimdeki gibiyse hemen iphone almaya gidiyorum

vedatkaya58

Üye
arkadaşlar oyunu kurdum size fotoraflarını paylaşmak istiyorum 10 $ vermekten kurtulduk oyun tek kelimeyle cok guzel 3 değişik bölge (harita) 50 yakın görev var modifiye super oyun sesleri konturol gercekten cok ii yapmışlar gaz otomatik firen ekranının herhagibi bir yerine dokunma nitor ise parmaginizi ileri dogru suruklemek donuşler mukkemel diger iphone yarışlar gibi değil yani araba agır telefonu saga sola egdiginizde direk kırmak imkansiz donuşler gercekten 10 uzerinden 10 girefikler super tevsiye ederim eger indermeyen olursa yardımcı olurum
RESİMLER EKRAN GÖRUNTUSDUR OYUN ESNASINDA KENDİM ALDIM

BUNLARDA MODİFİYE RESİMLERİ
öncesi

sonrasi

slm hayırlı geceler bende need for speed var oyun cooook guzel ama kayın yapıyor neden acab oyuno oynoyorum sonra cıkmak ıcap edıyor cıkıyorum sonra caıyorum tekrar baştan başlıyor slmlar

Dawn

Dawn

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
profil oluşturarak oynarsan her cıktıgında otomtik kaydedecektır oyunu

gorky79

gorky79

Üye
çok güzel ve faydalı 3.0 da çalışıyomu yapan varmı

rubrico

Üye
arkadaslar lınk patlamıs herhalde bır bakarsanız sevınırım..

rubrico

Üye
indirdim i tunestan yuklerken hata verdı baya denedım telefonumdainstallous var ordanda buluyorum ama ındıremıyorum. 3g 3.0.1 versıyonuda telefonumun neden oluyo olabılır. arkadasımınkınınde versıyonu 3.1 onada olmadı aynı hatayı verdi.

ahomanyak

Üye
ya arkadaşlar bu oyunu bi türlü yükleyemedim hata kodu veriyor

xarizmack

Üye
yüklemeye çalıştım ama hata raporu weriyo nasl yapabilirim ????

--------------- Ekleme ---------------

denedim ama hata raporu werio nasıl yüklicemizi anlatırmısınız ???

barut21

Üye
teşekkürler

PalmerTech

PalmerTech

Üye
iphone almaya gerek yok, bu oyunlar ve dahası ipod touchta çalışıyor, ben 240 liraya ikinci el ipod touch aldım, kralını oynuyorum bunların ;)

owafemi

owafemi

Üye
eyvallah da nasıl paralı olan oyunu beleşe buldun? bilgi verirsen sevinirim

owafemi

owafemi

Üye
o doğru ama... ben iphone için ücretsiz video recorder arıyorum fakat bulamadım bir el atsan sana zahmet???

Dawn

Dawn

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
cydiada var

Üst Alt