İphone Hakkında Bilgi Lütfen Bakınız

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Lynchey

Üye
    Konu Sahibi
İphone Hakkında Bilgi Lütfen Bakınız
Herkeze Merhabalar. bana arkadasımın biri ist den iphone alacak 1milyar para verdim yalnız eleman pek güvenilir değil gözüm tutmuyor iphone un %100 orjinal olduguna ve herseyinin gercek olduna ckma olmadını nerden anlarım iphone kullanan üstatlarım bana söylerse bunu cok sevınırım. . . Bir digeride iphone un dier telefonlara göre olan farklarını anlatırmısınız rica etsem? iphone da mesaj yazmakta sanırım hep klavye varmıs? klavye harıcı olmuyormu1-2-3 tusları cıkmıormu yani abc falan bizim normal telefonlarımızın tusları gıbı yada 5800 dakı mesaj yazarkenkı cıkan tuslar gıbı? bunların cevabını alablırsem cok sevınırım sımdıden ilgilenip cevap verenlere sonsuz teşekkürler iyi forumlar. . .:aha:

--------------- Ekleme ---------------

birde elemana iphone kutusu attım sımdı ıcınde bunlarda olacak kontrol edecem dıye bu cakma olm usb lı sarj cakmalarda olur dıyor? :S bu cakmamı bakın bi.

onun orjinal diye attıgıda bu fark ney? anlamadım :D kısaca orjinal oldugunu nası anlarız eleman profesyonel telefoncu tongeye gelmeyelm bi anlatıp yardımcı oln garantısı ıle verecegını soyluyor?

kol@j

kol@j

Üye
1. güvenmediğin adamla neden iş yaptığını merak ettim...

cihazı tanımak için en önemli madde 2, ve 3 tür
2. iphone' müzik program tem yüklemeleri sadece itunes programıyla yapılabilir... kendine özel usb kablosuyla bilgisyara bağlanarak tabiiki... bu programın cd' si olması lazım cd yoksa bir itunes programı yükle de program tanıyacak mı yoksa tanımayacak mı? tanırsa bir şifre ister ... bu şifrenin ilk temini telefonun alındığı yerdir...

3.imei sorgulaması yap

bu linkten oluyor fakat şu an ben sayfayı açamadım... telekom dan da sorgulatabilirsin...
imei no yu görmek için: *#06# kodunu yazınca görürsün... imei sorgulamasında imei nin hangi marka modele kayıtlı olduğu ortaya çıkar...

4. kendine has uygulamaları ve temaları var. onun işletim sistemine uygun şeyler yani , sitemizde bol bol mevcut... nasıl kurulduğu hakkında bilgilerde var...
5.internete girişi güzel... mobil cihaz olarak performansı iyi
6. dokunmatik telefonların kullanımı biraz alışmak gerektirir.kısa zamanda kolaylaşır... merak etme
7. hele bir araba oyunu var oyunu açınca telefonu yan tutuyon direksiyon gibi sağ sol yaparak oynuyo ama seninkine yüklü mü bilmem...

herhalde bu kadar bilgi sana yeter...
iphone kullanıcısı değilim ama siteden ve arkadaşlarımdan öğrendiğim kadarıyla bunları söyleyebilirim...

Lynchey

Üye
    Konu Sahibi
tamam kardesım cok teşekkür ediyorum baska eklemek isteyen de varsa yazabilir. . .

kol@j

kol@j

Üye
rica ederim her zaman bekleriz

Lynchey

Üye
    Konu Sahibi
imei olayına deginmişken imei sini nerden ögrenebilirim kardesim?

bide cin malı olanlarda imei yokmu? ilk alındıgında menü türkce oluyormu? turkce olarakmı olur yanı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt